KOVA Burcuna Hediye Kupa Bardak

Ürün Kodu : S-3160
24,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Hayal gücü geniş kova burçlarına hayal dahi edemeyecekleri özellikte bir hediye verebilirsiniz! Nasıl mı? KOVA Burcuna Hediye Kupa Bardak ile..

Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar. Onlara yaklaşmak çok zordur, çünkü ne kadar dostça davranırlarsa davransınlar, arada her zaman bir mesafe bırakırlar. Üzerinde kova burcunun simgesi bulunan ve arkadaşınızın isminin yazılı olacağı özel tasarım KOVA Burcuna Hediye Kupa Bardak, arkadaşınızın kullanmaktan vazgeçemeyeceği özel bir ürün olacaktır. Güne başlamak adına veya günün yorgunluğunu atmak adına yudumladığı çay/kahvesini bu kupa bardaktan içmek eminiz ki ekstra bir keyif içerecektir. Çay veya kahve kupası olarak kullanmasa bile ofisinde veya evinde çalışma masasına kalemlik olarak da yerleştirebilecektir. Bu özel hediye ile akıllara kazınmanızda kaçınılmaz. Hem zevke hem de kişiye hitab eden böylesi bir hediyeyi eminiz ki başka hiçbir yerde bulamayacaksınız!

KOVA Burcuna Hediye Kupa Bardak'ı sevdikleriniz adına hazırlatmak için tek yapmanız gereken sitemizden siparişinizi tamamlamak olacaktır. Dilerseniz kova burcundan biri olarak kendi adınıza da hazırlatabilirsiniz.

 

KOVA Burcuna Hediye Kupa Bardak'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.