Kız Bebeğe Doğduğu Gün Yıldız Haritası Baskılı Battaniye

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
129.90 TL
Ürün Kodu : 16063

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Özelleştirme alanında verdiğiniz konum, saat ve tarih üzerine sizin için bu özel günün yıldız haritası çıkartılarak kişiye özel tasarım üzerine konumlandırılır.
  • Set içerisinde 1 adet bebek fotoğraf battaniyesi gönderilmektedir.
  • Bebek battaniyesi 120 cm x 100 cm ölçülerindedir.
  • Bebek battaniyesi yumuşak polar kumaştan imal edilmiştir.
  • Bebek battanyesini elde yıkamaya ve aşındırıcı kullanmamaya özen gösteriniz.
  • Kız Bebeğe Doğduğu Gün Yıldız Haritası Baskılı Battaniye özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Bebekler her zaman dünyaya gelişleri ile birlikte hem anne ve babalarını hem de tüm yakınlarını büyük bir mutluluğa sevk ederler. Bu mutluluğun paylaşılması ve daha da büyümesi için bebek hediyelikleri büyük bir önem taşır. Ancak bebeklerin henüz yeni dünyaya gelmeleri yüzünden ilgi alanları kısıtlı olup onlar için doğru hediyeyi seçebilmek de büyük önem taşır.

Kız Bebeğe Doğduğu Gün Yıldız Haritası Baskılı Battaniye sayesinde ise kız bebeklerin dünyaya gelişlerini özel bir şekilde kutlayabilir ve onların doğdukları anda yıldızların ve gezegenlerin konumlarının nasıl olduğunu ölümsüz hale getirebilirsiniz.

Özellikle yıldız haritaları herkese özel olarak belirlenmekte ve geleceğe dair çıkarsamalarda bulunmak mümkün hale gelmektedir. Bu özel battaniye, yeni doğan bebeklerin yıldız haritalarını her zaman göz önünde tutacağı gibi aynı zamanda hassa yapılarına da uygun olarak üretildiği için kendilerine özel bir oyun alanı yaratmalarına da imkân tanıyacaktır. Bebekler yeni doğumda cilt olarak da çok hassas oldukları için battaniye tamamen bebeklerin sağlıklarına uygun olarak tasarlanmış ve böylece üzerinde uzun zaman vakit geçirmelerine olanak vermektedir. İsme özel olarak tasarlanacağı için de çok daha özel hale gelen battaniye, tüm bu özellikleri ile bebeklere harika bir hediye değeri taşıyor.