Kişiye Özel Havan

Ürün Kodu : S-3304
49,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Kişiye Özel Havan Özellikleri:

  • 10 cm X 9 cm'dir.
  • 1 adet tokmak bulunmaktadır.

Yorumlar

Özlem s.
09.01.2020
✋🏻
Beğendim , teşekkürler
HÜSEYİN S.
12.05.2017
Çok memnun oldum tam istediğim gibi geldi çok sağolun
melike b.
10.05.2016
çok beğendim teşekkürler

AÇIKLAMA

Kişiye özel havan ile annenize en  güzel hediye seçeneği!...

Havanlar, yeni nesil bayanlar tarafından çok tercih edilerek kullanılmasa da, eskiler ve bir önceki jenerasyon için vazgeçilmez mutfak öğelerindendir. Annelerimiz için havan vazgeçilemez bir araç olduğu gibi, içinde sarımsak dövmekten, ceviz kırmaya kadar her türlü işlemlerini rahatlıkla yapabildikleri araçlardandır.

Yine bazı anneler sağlıklı iksirler hazırlamak adına güzel ve rehalı otları döverek de ahşap havanlar içinde harikalar yaratabilirler. Bu konuda gelinlerine çok takılan anneler, gelin kısmı blenderları, rondoları ya da mutfak robotlarını tercih etse de, anne yadigarı alışkanlıklarından olan havanlardan asla vaz geçmez. O halde onlar isme özel bu havanı ona hediye ettiğinizde bu hediyeye bayılacaklardır. Anneye en güzel hediyeler den biri de isme özel bu havan olabilir.

 

Her şeyden önce onlara bu hediye paketiyle gittiğinizde içinden isme özel olan bu havanın çıkacağını asla tahmin edemeyecek olan anneniz, bu özelleştirilmiş havanla karşılaştığında kısa bir şaşkınlığın ardından sevincini asla gizlemeyecektir. En güzel mutfak eşyaları arasından seçilmiş olan bu havalı havanı bir an önce ona armağan edebilirsiniz.

 

Tok – tok sesiyle annenizin mutfağının aslarından olan havan, bu isme özel haliyle kişilik kazanıyor. Ona bu güzel ürünü ister annenler gününde armağan edin, isterseniz de  hemen şimdi siparişinizi verin. Ne zaman hediye ederseniz edin kesinlikle bu havanı çok sevecek.

Değişik hediyeler diyarı Hediye Sepeti havanı kesinlikle annenize çok iyi gelecektir.

 

Mutfakta harikalar yaratan kusursuz yemekler yaratan annenizin en büyük yardımcısı olan havan şimdi sadece onun ismine özel. Lezzetli yemeğine gölge düşürecek iri sarımsaklardan hoşlanmayan annenizin en büyük yardımcısı olacak havan üzerine onun adını yazdırarak onu çok mutlu edecek ve özel hissettireceksiniz.


Mutfakta vakit geçirmekten keyif alan biricik annenize iki renkli bu havanı hediye edip yaşadığa mutluluğa şahit olabilirsiniz. Üzerinde isminin yazmasından dolayı işi bitse bile dolapların içine kaldırmak istemeyecek ve mutfağında dekoratif bir görüntü oluşturmasından dolayı keyifle kullanacak.