Anneye Hediye Çiçek Desenli Kişiye Özel Baskılı Tepsi

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
%5 indirim
104.9 TL
99.65 TL
Ürün Kodu : 15537

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kişiye özel tepsi ölçüleri 22x40 cm'dir.
  • 4mm akrilik malzeme kullanılmıştır.
  • Tepsi arka yüzeyine tepsinizin kaymaması ve çizilerek desenlerin deforme olmasını önlemek amaçıyla dört adet silikon ayak yapıştırılır.
  • Tepsi üzerindeki tasarım Uv Baskı yöntemi ile uygulanmıştır, suya dayanıklıdır.
  • Bulaşık makinasında yıkamaya uygun değildir, elde yıkanabilir.
  • Anneye Hediye Çiçek Desenli Kişiye Özel Baskılı Akrilik Tepsi özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Anneye hediye çiçek desenli kişiye özel baskılı tepsi Hediye sepeti güvencesiyle sizleri bekliyor. Son derece kullanışlı ve gösterişli olan şahane tepsiye hemen sahip olabilirsiniz. Çok sevgili annenizi çok memnun edecek tepsi modellerinden biridir. Anneler günü için tercih edilen modeller yelpazesinde en üst sıralarda yerini almaktadır. Çünkü hem ücreti çok makul, hem de görsellik bakımından çok zengindir. Bu harika tepsiyi sadece annenize değil, çok sevdiğiniz yakınlarınıza da armağan edebilirsiniz. Yakın dostunuz, ablanız, arkadaşınız ve akrabalarınız için keyifle satın alabilirsiniz. Anneniz konukları geldiği zaman oldukça mutlu bir şekilde sunum yapacaktır. Üstelik sipariş ettiğiniz tepsi son derece şık bir hediye paketinde adrese gönderilecektir. İster banka kartıyla ister kapıda ödeyin sorun olmayacaktır.

Kişiye özel tepsinin ölçüleri 22x40 cm olmaktadır. 4 mm akrilik kullanılmıştır. Tepsi üzerine yapılan tasarım Uv baskı yöntemi ile uygulanmıştır. Ayrıca suya dayanıklıdır. Fakat bulaşık makinasında yıkamaya uygun değildir ve elde yıkanması tavsiye edilir. Tepsinin arka yüzeyine kaymaması açısından ve çizilerek desenlerin deforme olmaması için dört adet silikon ayak yapıştırılmaktadır. Anneye hediye çiçek desenli kişiye özel baskılı tepsiyi hemen sipariş edebilirsiniz. Bilindiği gibi hediyenin büyüğü küçüğü değil, anlamlı olanı önem taşımaktadır. İşte burada devreye giren şahane şık tepsi, annenizi ve tüm anneleri mutlu edecektir. Uzun ömürlü kullanımı söz konusu olan harika tepsi sizleri bekliyor.