Sevgiliye Hediye Aşk Fotoğraf Baskılı Akrilik Tepsi

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
104.90 TL
Ürün Kodu : 14321

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kişiye özel tepsi ölçüleri 22x40 cm'dir.
  • 4mm akrilik malzeme kullanılmıştır.
  • Tepsi arka yüzeyine tepsinizin kaymaması ve çizilerek desenlerin deforme olmasını önlemek amaçıyla dört adet silikon ayak yapıştırılır.
  • Tepsi üzerindeki tasarım Uv Baskı yöntemi ile uygulanmıştır, suya dayanıklıdır.
  • Bulaşık makinasında yıkamaya uygun değildir, elde yıkanabilir.
  • Sevgiliye Hediye Aşk Fotoğraf Baskılı Akrilik Tepsi özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Hayatımızın her anını paylaştığımız ve bizim için çok değerli olan insanları mutlu etmek hepimizin isteğidir. Hayatımızda büyük önemle sahip olan sevgilimiz, ailemiz, arkadaşlarımız bizim için her şeyi yapan ve mutlu olmayı, sevilmeyi en çok hak eden insanlardır. Bir insanı mutlu etmenin en güzel yolu ise ona hediye alarak onu ne kadar çok sevdiğimizi belli etmektir. Sevdiklerimize hediye seçmek son derece incelik isteyen değerli bir seçimdir. Onlara layık en güzel hediye seçmek için günlerce düşünürüz. Birine hediye alırken dikkat etmemiz gereken en önemli husus kullanabileceği ve kullandıkça bizi hatırlayacağı bir hediye almaktır. Sevgiliye hediye seçerken tabii ki onunla geçirdiğimiz güzel anılarımızı göz önünde bulundurarak seçim yapmalıyız. Ve aldığınız şeyi her kullandığında sizi ve eşsiz sevginizi hatırlatmalı. İşte tam da bu anlamda aradığınız hediye tam olarak sizin aşk fotoğrafınız baskılı tepsi olacaktır.

Üzerinde sizin aşkınızı sembol eden bir fotoğraf barındıran tepsinin boyutu 22X40 cm olarak tasarlanmıştır. Ürünün boyutu kolay kullanım için son derece uygundur. Ürün 4mm akrilik malzemeden üretilmiştir. Üzerinde sizin en güzel anınızın sembolü olan fotoğraf Uv teknolojisi ile basılır ve son derecek sağlamdır. Ürün bulaşık makinesinde yıkanmak için uygun bir ürün değildir ve sadece elde yıkanmalıdır. Ürün sıvı ya da su ile temasa dayanıklıdır ve bu nedenle silinme, solma gibi problemler yaşanmaz. Ürünü sipariş ettiğiniz takdirde hediye paketi yapılarak gönderilir