Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kol Düğmesi

Ürün Kodu : 11999

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kol düğmeleri 1.7cm çapındadır.
  • Fotoğraf alanı 1.2 cm ölçüsündedir.
  • Metal kutu 11cm x 5.5cm ölçülerindedir.
  • Metal kutu lazer işleme ile özelleştirilmektedir.
  • Metal kutu içerisinde 2 adet kol düğmesi gönderilmektedir.

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kutulu Kol Düğmesi özenle hazırlanıp hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Hediye alırken herkesin beklentisi başkadır. Herkes hediye almak istediği kişinin karakterine, sevdiklerine uygun bir hediye seçimi yapmaya çalışır. Onun için en iyi seçeneği bulmak için araştırmalarını yapar ve sonunda ona en çok yakışacağını düşündüğü, ona uygun olan, onun sevebileceği bir hediye bulur. Eğer farklı bir hediye vermek istiyorsa bu araştırmaları daha özenli ve detaylı yapar. Siz de faklı bir hediye arıyorsanız sanırım aradığınızı buldunuz çünkü kişiye özel fotoğraf baskılı kol düğmesi tam da aradığınız kadar özel ve farklı bir hediye… Bu hediye ile özel günün anlamını bir kat daha artırabilirsiniz.

Kişiye özel kol düğmesi ile ilginç ve farklı bir hediye vermek ister misiniz? Eğer hediye verdiğiniz kişiyi şaşırtmak ve bir o kadar da sevindirmek istiyorsanız kişiye özel fotoğraf baskılı kol düğmesi hediyesi bunun için uygun bir seçenek olacaktır. Kişiye özel fotoğraf baskılı kol düğmesi hediyesini sevgilinize, eşinize, arkadaşlarınıza ya da ailenizden birisine verebilirsiniz. Emin olun bu özel hediyeyi alan kim olursa olsun sevinçten havalara uçacak ve kişiye özel fotoğraf baskılı kol düğmesi hediyesini bir ömür boyu severek kullanacak ve saklayacaktır.

Eğer dilerseniz damat kol düğmesi olarak bu hediyeyi düşünebilir ve müstakbel eşinize kişiye özel fotoğraf baskılı kol düğmesi hediyesini alabilirsiniz. 1.7 cm çapındaki kol düğmeleri üzerinde sizin aşkınızı simgeleyen fotoğrafı göreceksiniz. 11 cm X 5.5 cm boyutlarındaki metal kutusunda gönderilen kişiye özel fotoğraf baskılı kol düğmesi lazer işleme ile özelleştirilmiştir. Bu kutu da özel hediye kutusunda istediğiniz bir adrese ya da tarafınıza gönderilecektir.

Farklı doğum günü hediyesi ile sevgilinizin ya da eşinizin kalbini tekrar çalmak ve ona aşkınızı bir kez daha anlatmak istiyorsanız kişiye özel fotoğraf baskılı kol düğmesi hediyesini düşünmelisiniz. Aşkınızın sembolü olan kişiye özel fotoğraf baskılı kol düğmesi hediyesi ile şimdiye kadar verdiğiniz hediyelerin dışına çıkmak sin elinizde. Kişiye özel fotoğraf baskılı kol düğmesi hediye verdiğiniz kişiyi hem şaşırtacak hem de çok mutlu edecek bir hediye. Eğer siz de bu hediyenin tam da aradığınız hediye olduğunu düşünüyorsanız bir an önce siparişinizi vermelisiniz.