Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Düğün Afişi

Ürün Kodu : 11557

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Ebatları 50 x 70 cm
  • 1. kalite Kodak poster kağıdına basılacaktır.
  • 1 adet yüksek çözünürlüklü fotoğraf gerekmektedir.
  • Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Düğün Afişi özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kişiye özel fotoğraf baskılı düğün afişi ile her zaman saklayabileceğiniz harika bir düğün hatıranız olacak!

Nikah – düğün törenleri günler öncesinden şaha şahalı hazırlıklarına başlanan törenlerden. Geleneklerimizde büyük yer tutan bu özel günler hayatta sadece bir kez yaşanabiliyor ve bir daha da asla geri gelmeyecek olan özel anlardan. Dilerseniz bu özel gün için bir afiş hazırlatabilir ve hatta partnerinize dahi müthiş bir sürpriz hazırlatabilirsiniz.

Bu güzel afişi düğün günü dahi istediğiniz yere asabilir ve sonrasında da evinizin en güzel bölümünde bile sergileyebilirsiniz. Bu özel afişi hazırlayabilmemiz için bizlere sadece müstakbel eşinizle birlikte yüksek çözünürlükte bir fotoğrafınızı göndermeniz yeterli olacaktır. Sevdiğiniz kişiye  daha önce eşine benzerine rastlanmamış bir Düğün hediyesi vermek isterseniz bu özel posteri başarabilirsiniz.

50 x 70 cm ebatlarında olacak olan bu poster 1. kalite Kodak poster kağıdına basılarak hazırlanacaktır. Büyülü düğün gününüze en özel ve ihtişamlı şekilde hazırlanın! Adeta bulutların arasından dünyaya kopup gelmişçesine soft mavi tonlarında bir fona basılacak olan resimleriniz, güller ve sarmaşıklarla kontürlenerek en romantik efektlere bürünecek. Üzerinde isimlerinizin bulunacağı gibi elbette düğün tarihi de yer alacak. Sevdiğiniz kişiye unutulmaz ve ölümsüz bir hediye vermek, muhteşem bir düğün sürprizi yapmak istemez misiniz? İşte size fırsat. Dilerseniz bu muhteşem posteri en güzel şekilde çerçeveleyerek evinizin en özel köşesinde de sergileyebileceksiniz. Evlilik yıldönümü nüz geldiğinde dahi özenle bakıp düğününüzü anabileceğiniz harika bir posteriniz olacak.

Çocuklarınıza, torunlarınıza ileride gösterebileceğini harika bir unsur olarak her daim kalacak olan bu özel anıyı hemen oluşturabilirsiniz. Eşe hediye düğün gününüzde verebileceğiniz en şahane hediyeyi gelin birlikte hazırlayalım.