Kişiye Özel Film Afişi Sevgiliye Özel 70x100cm

Ürün Kodu : 10225

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Ebatları 70 x 100 cm
  • 1. kalite Kodak poster kağıdına basılacaktır.
  • 1 adet yüksek çözünürlüklü fotoğraf gerekmektedir.
  • Kişiye Özel Film Afişi özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kişiye öze film afişi sevgiliye özel 70x100cm sevgiliye hediye edebileceğiniz hiç kimsenin düşünemeyeceği güzellikte bir hediye!

Öyle bir hediye düşünün ki aşkınız dillere destan bir filme dönüşmüş ve odalarınızın duvarlarını süslüyor. Aşk tutkusunu, çılgınca, dolu dizgin yaşadığınız aşkınızı en güzel şekilde simgeleyecek olan harika bir hediye bu sayfada yer alıyor. Başrollerini sadece sizin paylaştığınız aşk hikayeniz bir film afişine dönüşmüş ve evinizin duvarlarında yer alıyor. Bu film afişi Sevgililer günü hediyesi olarak size de muhteşem bir fikir gibi görünmüyor mu?

 

Bu güzel hediyeye hiçbir bayan da erkek de hayır diyemeyecektir. Hayır demek bir kenara dursun ‘vaav’ sözcüğüyle karşılanacaktır bu güzel hediyeyi. Baş rollerde siz, filmin sloganında  sizin aşk  kelimeleriniz, filmin adı sizin aşkınızı niteleyen en güzel sözler, yönetmen yine siz… Gerçek aşk hikayenizden uyarlanan bu oskarlı film afişini sevgilinizin odasında sergilemesini ve 7 /24 odasında bu afişle göz göze gelmesini istemez miydiniz? Bu özel hediye çok büyük bir sükse yaratacaktır inanın. Sevgiliniz, arkadaşları ve hatta ailesi bu ilginç sürprize bayılacak ve uzun bir süre bu jestinizden söz edecektir. Tanışma yıldönümü sürprizleri olarak da kullanabileceğiniz bu özel poster çok az kıza nasip olabilecek olan özel bir hediyedir.

 

Kalbinizin sahibine, ruh eşinize, gönlünüzün prensine ya da prensesine hiç çekinmeden armağan edebileceğiniz yaratıcı bir hediye! Bu güzel film afişinizi farklı iki boyutta sipariş edebileceğiniz gibi istediğiniz resmi göndererek de tasarlayabilirsiniz. 14 şubat sürprizleri arasında yer alabilecek olan bu  film afişi hediyesi yine  sevdiğiniz bayanı yaş gününde de  sevincinden çileden çıkartacak  hediyelerden olabilir.

Sevgilinizin odasının duvarını süsleyen film afişlerinin tamamen size olmasını ister miydiniz? Cevabınız evet ise Kişiye Özel Film Afişi Sevgiliye Özel sizin için!

Hayatınızın bir film olduğunu düşünün ve başrollerinde de sizin ve sevgilinizin yer aldığını.. Seçeceğiniz çok özel bir fotoğraf ile hazırlanacak bu afiş tıpkı orjinal film afişlerinde olduğu gibi film adı, sloganı, oyuncu ve yönetmen isimleriyle detaylandırılacaktır. Tabiki bu bilgiler tamamen size özel.. Böylesi özel ve sıradışı bir hediyenin sevgilinizi ne kadar mutlu edeceğini tahmin bile edemezsiniz. Sıradan film afişlerinin yerine odasının duvarında size özel hazırlanacak bir film afişini görmek onu oldukça keyiflendirecektir.

Sevgiliye alınabilecek en farklı hediye olabilecek Kişiye Özel Film Afişi Sevgiliye Özel'i ister yıldönümü hediyesi olarak, ister sevgililer günü hediyesi olarak, isterseniz de doğum günü hediyesi olarak hazırlatmanız münkün.