Kişiye Özel Doğum Günü Kavanozu

Ürün Kodu : S-10120
69,90 TL 59,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Kişiye Özel Doğum Günü Kavanozunu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 13.5 Cm x 9.5 Cm ölçülerinde.
  • Cam kilitli kovanoz.
  • Önünde ve kapak kısmında kişiselleştirme alanları.
  • İçerisinde renkli bonbon çikolatalar bulunmaktadır.

AÇIKLAMA

Kişiye özel doğum günü kavanozu sevdiklerinize yapacağınız en güzel doğum günü sürprizi!

Üzerinde konfetilerin uçuştuğu ve kocaman harflerle doğum günün kutlu olsun yazıları yazdırabileceğiniz harika bir doğum günü kutlama hediyesi tam karşınızda!

Rengarenk bonibonlarla sevdiklerinizin yaş gününü festival havasında kutlayın! Hemen hemen her gün sevdiklerimizin, tanıdıklarımızdan birilerinin doğum günleri gelip geçiyor. İşte bu sayfada da içlerinden özel olan insanlara doğum günlerinde verebileceğiniz harika bir doğum günü kutlaması  mesajlı şeker bombardımanı bulunuyor. Önemsediğiniz sevdiklerinizin yaş günü geldiğinde kapılarının önüne kadar evlerine, işyerlerine gönderebileceğiniz bu sempatik ve sürprizli yaş günü hediyesi tüm doğum günü sahiplerini hem çok şaşırtacak, hem de çok sevindirecektir.

Üzerine yaş günü sahibinin adını ve dilediğiniz sürprizli özel doğum günü kutlamalarını yazdırabileceksiniz. Nostaljik sevimli çengelli kavanozda gönderilecek olan bu bonibon kavanozu üzerindeki etiketinde bulunan konfeti resimleriyle doğum günü coşkusunu en güzel şekilde yansıtacaktır. En güzel doğum günü hediyesi bu sayfada! Artık doğum günü kutlama anlayışı değişti. Sevdiklerinizin yaş günü geldiğinde onlar sıradan hediyeler göndermek zorunda değilsiniz. Onlara bir kavanoz dolusu renkli bonibon çikolataları göndererek en içten dileklerle yaş günlerini kutladığınızda siz de yeni yaş günü kutlama trenlerine umuş olacaksınız.

Eski adetlerdeki gibi klişe çiçek gönderme ritüeli yerine bu doğum günü kavanozundan gönderdiğinizde bakın yaş günü sahibi ne kadar da çok sevinecektir. Doğum günü kutlama kartı eşliğinde onlara gönderebileceğiniz bu hoş hediye yılın en bomba yaş günü hediyesi olacaktır. İçindeki bonibonlar bitse bile yaş günü sahibi ömrünün sonuna kadar bu sürprizli kavanozu saklayacaktır. Yaş gününde yanında olamadığınız kişilere de gönderebileceğiniz harika bir yaş günü kutlama seçeneği.

Yaş gününde artık sevdiklerinize hediye yarat mak çok kolay.

Kıymet verdiğiniz biricik dostunuzun doğum günü yaklaşıyor ve siz hala ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız Hediye Sepeti olarak hazırladığımız bu tatlı hediyeye bayılacaksınız!

Hayatınızdaki yeri tartışılmaz olan arkadaşınızla geçirdiğiniz anların, anıların değeri oldukça fazladır. Böylesine değer verdiğiniz insan için yapacağınız şeyle onun sizi mutlu ettiği kadar mutlu etmelidir. Yıllar sonra bile hatırlanacak anılar bırakmak hem siz hem de arkadaşınız için çok özel mutluluklar olacaktır. Arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz Kişiye Özel Doğum Günü Kavanozu, aradan uzun yıllar geçse bile aynı heyecanla ve aynı mutlulukla hatırlanacak çok özel bir hediye. Kavanozun ön kısmına ve kapağına işlenecek isim ve mesajınız bu hediyeyi kalıcı bir armağana dönüştürecektir. Kavanoz içindeki rengarenk bonibon çikolatalar arkadaşınızın adeta bir çocuk gibi sevinmesini sağlayacaktır. Bu tatlı çikolataları afiyetle yedikten sonra ismine özel tasarlanan kavanozu bir ömür saklayacaktır.

Arkadaşınıza eşsiz mutluluklar yaşatmak adına hazırlatacağınız bu doğum günü hediyesi için elinizi çabuk tutun ve Kişiye Özel Doğum Günü Kavanozu'nu arkadaşınıza özel hazırlatın!