Kişiye Özel Deri Kare Anahtarlık
Kişiye Özel Deri Kare Anahtarlık

Kişiye Özel Deri Kare Anahtarlık

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
34.90 TL
Ürün Kodu : 2970

Kişiye Özel Deri Kare Anahtarlık Özellikleri:

  • Orjinal dana derisinden imal edilmiştir.
  • Kırmızı, taba ve siyah renk seçenekleri vardır.
  • Yazılarda asla silinme olmamaktadır.
  • Ürün boyutu 7x7 cm'dir.

Kişiye özel deri kare anahtarlık bundan böyle en sevdiğiniz eşyanız olacak…

Anahtarlıklar, çoğu zaman yanımızdan ayırmadığımız ve neredeyse bize dışa yansıtarak her zaman kullandığımız en yakınımızda duran eşyalarımızdandır. Öyle çok çeşitli anahtarlık modeli var ki şu anda piyasada. Hayvan modellilerden, isim baş harflilerinden, emojili olanlarından, metalinden, plastiğine kadar anahtarlıklar baş döndürecek çeşitliliğiyle etrafımızı sarmış durumda.

Peki, bu anahtarlıkların çeşitliliğinin ve beğenilerimizin dışında ne kadar sağlıklı olup olmadığını ve ne şartlarda üretildiğin göz önünde bulunduruyor muyuz acaba? Yabancı menşeili ülkelerden gelen ve merdiven altlarında üretilen bu tarz ucuz anahtarlıklardan kullanıyor da olabiliriz. Örneğin sıcak havaların etkisiyle elimiz terlediğinde rengi solan, metali elimize yapışarak pul pul dökülen, bir anda ayrışan anahtarlıklar ya da sağlığa son derece zararlı olan atık maddelerden yapılan anahtarlıklar veyahutta zararlı kimyasallar ve boya maddeleriyle hazırlanan anahtarlıklarda vücudumuz açısından oldukça zararlı olabilir.

Oysaki Hediye Sepeti sayfalarında karşılaştığınız her ürün gibi resimde gördüğünüz isme özel olan bu deri anahtarlık şık ve kaliteli olduğu kadar, birinci sınıf orijinal deriden üretilmiştir aynı zamanda. Kırmızı, taba ve siyah renk seçenekleriyle beğeninize sunulacak olan bu anahtarlıklarda kaliteli yazı işlemesi yapıldığından asla yazılar silinmez, elinize ve cildinize bulaşarak alerjik ve zararlı reaksiyonlara sebep olmayacaktır. Babaya mesaj niteliğinde sevgi doğu bu anahtarlıklardan babanıza annenize yaptırabileceğiniz gibi, tüm sevdiklerinizi de güzel hediye fikirleri nden olan bu anahtarlıklarla sevindirebilirsiniz.

 

Yanınızda sürekli taşıdığınız anahtarlığın sıradan olması sizi sıkıyor ise orjinal deri üzerinde isminizin yazdığı deri bir anahtarlık sizi mutlu etmeye yetecektir. Şıklığınıza gölge düşürecek bir anahtarlığa tahammülünüz yok ise böylesine şık bir anahtarlığa ihtiyacınız var demektir.

Huzur bulduğunuz evinize ya da çok değer verdiğiniz arabanızda kullanmak isteyeceğiniz bu anahtarlıklar renk seçeneği ile size kısıtlı seçenekten çok daha fazlasını sunabilmektedir.