Kadınlar Günü Hediyesi Kişiye Özel Kanvas Defter

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
%8 indirim
49.9 TL
45.91 TL
Ürün Kodu : 12852

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 20 cm x 14 cm ölçülerindedir.
  • 100 Yapraktır. (200 Sayfa)
  • 90 gr Shamuo Sarı Kağıt (Çizgisiz)
  • %100 Pamuk Kanvas Kapak

Dünya Kadınlar Günü Hediyesi Kişiye Özel Kanvas Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilecektir.

8 Mart Kadınlar Günü’ne özel olarak alınabilecek hediyelerin kadın emeğine vurgu yapması oldukça önemli. Hayatımızda çok önemli yerleri olan, adeta başımızın tacı olan kadınlara özel günlerinde alabileceğimiz hediyelerle sevgimizi bir nebze olsun yansıtmak isteriz. Evlerinde ya da işyerlerinde daima sizin aldığınız hediyeyi yanıbaşlarında taşıyacak olmaları, bu sevgiyi daimi olarak pekiştirmelerini sağlayacaktır. Sizler, kadınlar gününde sevgiliye aşk mektubu nasıl yazılır sorusuna yazarlık becerilerinizle cevap verirken, bizler de bu yaratıcı hediyelerle sizleri tamamlamaya gayret ediyoruz.

Kadınlar gününde eşinize dostunuza ya da sevgilinize alabileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi de hiç şüphe yok ki kişiye özel kanvas defterlerdir. 20X14 cm ölçülerine sahip olan defter toplamda 200 sayfadan oluşuyor.

Sarı çizgisiz kağıtları dilediğiniz ölçüde doldurabileceğiniz bu son derece şirin defterlere Hediye Sepeti farkıyla sahip olabilirsiniz. % 100 pamuk özelliğine sahip olan kanvas kapaklı defter ile sevgilinizin kalbini bir kez daha çalabilirsiniz. Defterin üzerinde 8 Mart Kadınlar Günü’ne özel olarak tasarlanmış bir yazı karakteri ve bir kadın figürü yer almaktadır. Hemen altında ise hediye vereceğiniz kişinin adını ve soyadını göreceksiniz.

Sevgilime aşk mektubu yazmak istiyorum diyorsanız Hediye Sepeti üzerinden bu özel defteri sipariş edin ve ilk sayfasına tüm duygularınızı yazmaya başlayın. Haydi daha fazla vakit kaybetmeden kişiye özel kanvas defteri sipariş edin, kargonuz aynı gün yola çıksın!