İstanbul İline Özel Tasarımlı Anahtarlık

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
29.90 TL
Ürün Kodu : 15752

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Anahtarlık 5x5 cm boyutlarındadır.
  • İki yüzüne de süblimasyon baskı yapılır.
  • Anahtarlık sert parlak ve pürüzsüz bir yüzeyden oluşmaktadır.
  • İstanbul İline Özel Tasarımlı Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İstanbul, belki de şehirler arasında kendisine en çok şarkı söylenmiş, şiir yazılmış, kitap ithal edilmiş, film çekilmiş yapısı ile herkesin kalbinde özel bir yere sahiptir. İstanbul’un sayısız güzelliği, denizi, martıları, vapurları, kozmopolit yapısı ve tüm bunları içine alan kültürel dokusu, İstanbul’da çok az zaman geçirmiş olanlara bile büyük bir keyif sunmaktadır.

İstanbul’a ister az ister çok zaman ayırmış olunsun, herkes için son derece ayrıcalıklı bir yerde durur ve kolayca unutulamaz. Özellikle bazılarında İstanbul çok daha olumlu ve değerli anlamlara sahip olarak görülür. İstanbul’u bu denli unutamayan ve her şeyden çok seven sevdikleriniz için İstanbul hediye çeşitlerini tercih etmeniz onlara çok büyük bir mutluluk verecektir.

İstanbul İline Özel Tasarımlı Anahtarlık sayesinde sevdiklerinize kullanışlı ve şık bir hediye verdiğiniz gibi aynı zamanda İstanbul’u, bu özel şehri de her zaman göz önünde tutmalarını sağlayabilirsiniz. Özellikle İstanbul, yeni arkadaşlıklar kurmanın en güzel ve kolay olduğu şehirlerden de birisi olmasından ötürü yeni tanıştığınız ya da yurtdışında bulunan arkadaşlarınıza da hediye edebileceğiniz anahtarlıklar, ev, ofis ya da araç için her zaman kullanılarak İstanbul özleminin hiç bitmemesini sağlayacaklardır.