İsme Özel Swarovski Usb Bellek

Ürün Kodu : S-11189
64,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

İsme Özel Swarovski Usb Belleği Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6 cm x 2 cm boyutlarındadır.
  • 8 gb hafızaya sahiptir.
  • Yazılar ürün üzerine lazer kazıma yöntemiyle yazılır ve asla silinmez.
  • Deri şık asma aparatı ile gönderilir.
  • İsme Özel Swarovski Usb Bellek özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

İsme özel swarovsky usb bellek sevgiliye verilecek en zarif hediye!

Usb bellekler, hayatımızı büyük oranda kurtaran ve işlevsel ürünlerdendir. Siz de sevdiklerinizi dilerseniz bu güzel usb bellekle sevindirebilirsiniz. Kasalı bilgisayarlarda depolanan dosyalarımız, argumanlarımız, müzik listelerimiz, fotolarımız usb bellekler olmasa asla yanımızda taşıyabileceğimiz, verileri diğer bilgisayarlara ya da  iş yerimizde bulunan bilgisayarlara aktarabileceğimiz detaylardan olmazdı.

Dizüstü bilgisayarlarımızı, laptoplarımızıysa gün içinde ofislerimize oradan oraya taşımak, kilolarca yükle gezmek demek. Bu da bizler için oldukça sorun - güçlük yaratan ve hızımızı kesen işlemlerden olmakta. Yanı sıra bu gibi değerli cihazları yanımıza aldığımızda, örneğin arabamızda gezdirdiğimizde v.b. çaldırma riskiyle baş başa kalabiliriz bu gibi. Bu nedenle de Usb çeşitleri arasından bu ışıl ışıl parlayan swarovskyli belleği sevdiğinize armağan ettiğinizde ona harika bir armağan vermiş olacaksınız.

 

O halde kendimize özel verileri yanımızda taşıma rahatlığı en iyi usb bellekler sayesinde sağlanabilmekte. Resimde gördüğünüz bayanlara özel olarak tasarlanmış olan usb bellekse görünümü, ışıltısı, göz alıcılığı ve şıklığıyla diğerlerinden büyük ölçüde  ayrışabilecek cinsten doğrusu. Sevgiliye yılbaşı sürprizleri yapmak istiyorsanız, ona bu şık bellekten alarak onu  büyük bir feraha kavuşturmuş olacaksınız.

 

6x2 cm ebatlarında olan bu şık usb bellek, 8 gb hafızaya sahiptir. Yazılar bu şık belleğin üzerine kazıma tekniği sayesinde aktarıldığından asla silinmez ve sevdiğiniz kişiyi hayal kırıklığına uğratmaz. Öte yandan deri asma aparatı sayesinde sevgilinizin dilediği gibi taşıma sına imkan verecek olan bu bellek ona en güzel ambalajında gönderilecektir.

Bildiğiniz gibi bayanlar ışıltılı objeleri kullanmaktan çok hoşlanır. Sizde bu zarif belleği sevdiğiniz kadına armağan ettiğinizde gözleri parlayacak ve bu belleği gördüğünde bu  şık ürüne bayılacaktır. Sevgiliye değişik hediye arıyorsanız şayet , tüm saydığımız özellikler dışında isme özel olması vasfına haiz en özel usb bellek  karşınızda duruyor.