Logolu USB Bellek

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
99.90 TL
Ürün Kodu : 2980

Logolu USB Bellek Özellikleri

  • Pc ve Mac uyumludur.
  • 8 gb kapasiteye sahiptir.
  • Çok şık metal kutusunda gönderilecektir.
  • Anahtarlık olarak kullanıma uygundur.

Gelin iş arkadaşlarınızı ya da çalışanlarınızı oradan oraya bilgisayar taşıma derdinden kurtarın. Bu logolu anahtar formatındaki USB bellek sayesinde bu işlemi çok başarılı ve esprili bir şekilde başarabileceksiniz.

Minicik bir çakmak büyüklüğünde ki, hatta anahtar boyutundaki bu parmak disk formatlı Usb bellek sayesinde bilgisayarlarda sakladığınız tüm bilgiler 24 saat yanınızda ve her an cebinizde olacak. Bilgisayarlarda ki özel bilgilerin, dosyaların v.b. tüm argümanın kolayca kopyalanmasını ve transfer edilebilmesini sağlayan bu şık hafızalı bellek, armağan ettiğiniz tüm kişilerin hayatını büyük ölçüde kolaylaştıracak. Orijinal hediyeler yurdu olan Hediye Sepetinde gerek ofis hediyeleri bulabileceğiniz gibi, özel hayatınızda ki çevreniz içinde dilediğiniz tür de hediyeler bulabileceksiniz.

Sevdiklerinizin, çalışanlarınızın ya da ofis arkadaşlarınızın cebine attığı gibi oradan oraya korkmadan taşıyabileceği, cd gibi çizildi, kırıldı v.b. derdi olmayan, windows’a taktığınız gibi her şeyin tanındığı bu tasarım harikası usb bellek dilediğiniz logo ile ve anahtar şeklinde yanınızda olacak. Anahtarlıklar arasından bu usb bellek hem anahtarlık formatında, hem de oldukça işlevsel bir ürün olarak karşınıza çıkacak.

Arkadaşa hediyeler arayan ofis çalışanları, bu hediyelik anahtarlık formundaki usb belleklerden her türlü özel gün için yararlanabilir. Günümüzün en trend hard disclerden, çok zaman çok yerde hayatımızı kurtaracak olan bu belleklerden etrafınızdaki herkese hediye edebilirsiniz. Dilerseniz bu ürünün üzerine kurumsal logonuzu bastırarak da kullanabilirsiniz. Pc ve Mac uyumlu 8 gb lik, üstelik de anahtarlık olarak ta kullanılabilecek olan bu usb belleği tüm çalışanlarınıza üzerine firma logonuzla dağıtabilirsiniz. Ürün sahibine şık kutusunda ve hoş ambalajıyla gönderilecektir. Öte yandan aranıza yeni katılan çalışma arkadaşınıza da yeni iş hediyesi olarak bu üründen alabilirsiniz.

Yoğun iş temposunda bir çok dosyayla boğuşur evde çalışmamız gerektiğinde ise dosyalarımızı evde unutup işlerimizin aksamasına sebep olabiliyoruz. Bu gibi durumlara sebep olmamak için anahtarlarımızın arasında taşıyabileceğiniz üzerine firmanızın logosunu bastırıp kişiye özel hale getirilebilecek anahtar usb'ye sahip olmanız gerekmektedir.


Yeni işe başlayan arkadaşınızı tebrik etmek için alabileceğiniz usb bellek isabetli bir hediye seçimi olacaktır.