İsim Yazılı Kaideli Satranç Seti

Ürün Kodu : S-3516
339,90 TL 299,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

İsim Yazılı Kaideli Satranç Seti Özellikleri

  • 40cm x 40cm boyutlarındadır.

AÇIKLAMA

İsim yazılı kaideli satranç seti tanıdığınız bayanlara verilebilecek en göz alıcı armağan olacak!

Eğer tanıdığınız bayanlardan birine özel gününde ya da ev hediyesi olarak bir hediye almak istiyorsanız şimdiden söyleyelim ki kesinlikle bu bayanın aksesuar çekmecesi birbirinden farklı aksesuarlarla, parfüm rafıysa farklı kokulardaki şişelerle dolmuştur.

Bu nedenle ona klas bir hediye almak istiyorsanız biraz farklı bir şeyler düşünmelisiniz bizce. Örneğin bu bayan akıl ve zeka oyunları oynamaktan hoşlanan bir bayansa bu zarif satranç seti onun için çok şey ifade edecektir. Bayanlara özel hediyeler

Şıklığı ve göz alıcılığının yanı sıra masif ağaçlardan meydana geliyor olması bu satranç takımına göz dolduran bir estetik katıyor. Plastik ya da camdan yapılmış olan sıradan satranç setlerinden sonra bu satranç seti tüm satranç severler çok iyi gelecektir. Ahşap hediyelik eşya grubuna dahil olabilecek olan bu güzel ürünse hiç ummadığı bir hediye olacaktır kesinlikle. Bu nedenle  paketi açarken yüz ifadesine iyi bakın bizce.

 

40 x 40 cm ebatlarında olan bu güzel satranç seti ortasında bulunan kişiye özel isim işlemeli arması sayesinde satranç düşkünü bayanları son derece onore edecektir. Kendilerine özel bu satranç masalarının başına geçerek tüm yakaladıkları rakipleriyle çatışmalı satranç turnuvaları düzenleyecek olan bu bayanlar, vaktin nasıl geçtiğini bile anlamayacak çoğu zaman.

Öte yandan gözlere ziyafet çekecek olan kaideli bu satranç seti, dekorasyon bütünlüğüne büyük bir uyum sağlayacağından da salonlarının baş köşesinde sergilemeyi tercih edecekleri bir unsur olacaktır.

 

Hediye ne alsam diye çok düşünmeyin ve tanıdığınız bayanlar için stoklar tükenmeden bayanlara özel olacak olan bu isme özel satranç setinden bir an önce sipariş edin diyoruz.

 

Bayanlara hediye denildiğinde akla ilk süslü hediyeler, parfümler, birbirinden şık kıyafetler gelir. Siz en yakın dostunuz için farklı ve bugüne kadar almış olmadığı bir hediye vermek istiyorsanız size özel tasraıma sahip çekmeceli satranç setini önerebiliriz. Hediyeyi verdiğinizde mutluluktan havalara uçacak olan arkadaşınız için böylesine özel ve farklı bir hediye seçmeniz onu ne kadar sevdiğinizi ve önemsediğinizi ifade edebilecek hediyelerden biridir.


Kişiye özel olarak hazırlanan satranç seti kişiye özel olması ve şık bir tasarıma sahip olması sebebiyle bayana farklı hediye arayanlar için oldukça özel bir seçim olacaktır.