Hostlara Hediye İsim Yazılı Kahve Kupası

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 10933

Hostlara Hediye İsim Yazılı Kahve Kupasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi, Siyah, Pembe, Mürdüm ve Turuncu renkleri bulunmaktadır.

Sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermek için özenli davrandığınız hediye seçimi konusu Hediye Sepeti sayesinde daha kolay bir hal alıyor!

Sevdiklerinize küçük ama etkileyici hediyeler ile akılda kalıcı hatıralar bırakmak istiyorsanız sıradanlıktan uzak seçeneklere yönelmelisiniz. Baktığınızda sıradan bir hediye seçeneği gibi görünen kupa bardakları sevdiklerinize özel bir hale getirildiğinde muhteşem hediyelere dönüşüyor! Onların mesleğini göz önünde bulundurarak hazırlanan isme özel kupaları arkadaşa doğum günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz.

Yolculuklarda görev yapan host dostlarınıza özel bir hediye vermek isterseniz onlara özel olarak hazırlanan kahve kupasını ismine özel şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Sevdiklerinize yaratıcı hediyeler ile şaşırtıcı ve akılda kalıcı sürprizler yapmak istiyorsanız hava yollarında host olarak çalışan yakınlarınıza bu kişiye özel kupayı hediye edebilirsiniz. Bu anlamlı hediye ile dostlarınızın kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilir ve iş hayatlarında motive olmalarını sağlayabilirsiniz.

Kahveleri severek yudumlamayı sağlayacak kişiye özel kupayı hostluk mesleğine yeni başlayan arkadaşınıza yeni iş hediyesi olarak götürebilir, ona her zaman destek olduğunuz mesajını verebilirsiniz. Başarısını ve yeni işini kutlamak adına ona vereceğiniz hostlara özel kahve kupası ile iş hayatında motive olmasını sağlayabilirsiniz.

Hostluk yapan ve sık sık seyahat eden sevgiliye de sizi yanında hissettirecek bir armağan vermek istiyorsanız kişiye özel bu porselen kupa iyi bir tercih olacaktır. Sevgiliye doğum günü hediyesi olarak vereceğiniz kupa sık sık sizi anımsatacak ve mesafeleri biraz daha yakın kılmanıza yardımcı olacaktır.