Sen Benim Güneşimsin Tasarımlı İsme Özel Porselen Kahve Kupası

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İndirime Son
79.90 TL
71.11 TL
Ürün Kodu : 16402

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen;  klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgililere hediyeler her zaman en özenli ve sevgi dolu anlamlara sahip olmalıdırlar. Çünkü sevgiliniz için hediye temelde sevginizin özel bir yansıması olduğu için bu sevginin en güzel şekilde ifade edilebilmesi oldukça önemli olmaktadır. Özenli tasarımı ile öne çıkan Sen Benim Güneşimsin Tasarımlı İsme Özel Porselen Kahve Kupası sayesinde sevgiliniz için harika bir hediye tercihinde bulunabilirsiniz. Bu özel kupa bardak sevgilinizin sizin için ne anlam taşıdığını üzerinde yer alan mesajı sayesinde ona doğrudan açıklayabilecektir.

Özenli ve sevgi dolu tasarımı ile birlikte dikkat çeken bu özel kupa bardak aynı zamanda porselenden yapıldığı için sağlıklı bir kullanım sunar. Bunun yanında içeceklerin de tadının en iyi şekilde olmasını sağlayarak daha lezzetli bir şekilde kullanım elde etmenize yardımcı olmaktadır. Bu özellikleri ile sevgilinizi çok mutlu edecek olan kupa bardak okulda, işyerinde, evde ya da dilediği her yerde büyük mutluluklar yaşamasına olanak verebilecek.

Üzerine aynı zamanda sevgilinizin isminin yazılacağı bardak bu sayede kişiye özel olarak tasarlandığından çok daha anlamlı ve kullanışlı bir hale geldiğinden her zaman mutluluğunuzun artmasına ve sevginizin her şeyi bir güneş gibi aydınlatmasına yardım edecektir.