Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 15924

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Defteriniz 18 cm x 12 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap kapaklı defter çizgisiz 48 yapraktır.
  • Ahşap kapak altında sert PP (polipropilen) malzeme yer almaktadır.
  • Defter üzerine belirleyeceğiniz isim yazılmaktadır.
  • Ahşap kapak üzerine tasarım UV baskı teknolojisi ile uygulanmaktardır.
  • Ahşap kapaklı defterde özel bronz renkli metal malzemeli ve dayanıklı spiral bulunmaktadır.
  • Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Şiirler her zaman yaşamın daha ince bir açıdan algılanmasını sağladıkları için değerlidir. Çoğu zaman hissedilen ancak ifade edilmeyen durumları, bazen de daha derinde kalan ve yaşama karşı felsefi sorgulamaları içeren sözlerden oluşurlar.

Şiirler sadece şiir sevenler için değil, aynı zamanda herkes için değerlidir çünkü neredeyse herkes bazı anlarda şiirin dile getirdikleri üzerine düşünür ve buna göre yaşama bakmaya başlar. Sevdiklerinize bu bakımdan şiirle dolu bir hediye almak onları çok mutlu edeceği gibi aynı zamanda yaşama karşı bakışlarının da şekillenmesine yardımcı olacaktır.

Bu açıdan sevdiklerinize hediye defter tercih etmeniz doğru bir karar olacaktır. Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter sayesinde sevdiklerinize özenli bir hediye verebilir, aynı zamanda da üzerinde taşıdığı özel dize ile birlikte her kullanımda kendilerini daha mutlu hissetmelerini de sağlayabilirsiniz. Özenli tasarımın bir araya geldiği bu kullanışlı defter, ön kapağında taşıdığı mesajı ile birlikte sevgiliniz ya da eşiniz başta olmak üzere arkadaşlarınız, kardeşleriniz ya da diğer sevdiklerinizi çok mutlu edecek özelliğe sahiptir. Yumuşak kağıt kalitesi ise alınması gereken notların çok daha kolay bir şekilde yazılmasını sağlayarak hediyenizin kullanışlı olmasını da sağlamaktadır.