Günaydın Öğretmenim Mesajlı İsme Özel Kupa Sunum Seti

3 Saat 27 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
74.90 TL
Ürün Kodu : 16130

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Set 1 adet porselen kupa bardak ve 1 adet masif ahşap tepsiden oluşmaktadır.
  • Ahşap tepsi 20 cm x 11 cm x 1 cm ölçülerindedir.
  • Kupa üzerinde her iki tarafda kişiye özel tasarım yer almaktadır.
  • Set içerisinde kupa ve ahşap tepsi üzerine isimlerinizi özelleştirme olarak girebilirsiniz.
  • Günaydın Öğretmenim Mesajlı İsme Özel Kupa Sunum Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Öğretmenler için hediye seçiminde her zaman özel davranmak gerekir çünkü öğretmenler yaptıkları meslekleri gereğince son derece ayrıcalıklı bir iş yapmaktadırlar. Öğrencilere yeni bilgileri öğretmek, onların yetişmesini sağlamak ve bilgili birisini olmalarına sundukları katkılar ile öğrenciler ve öğretmenler arasında özel bir gönül bağı oluşur.

Bu bakımdan öğretmeninizi ne kadar çok sevdiğinizi ve değer verdiğinizi ona göstererek onun mutlu olmasını sağlamak için Günaydın Öğretmenim Mesajlı İsme Özel Kupa Sunum Seti harika bir tercih olacaktır. Bu özel set, öğretmeninizin güne daha iyi başlamasına ve yaptığı işin ne kadar değerli olduğunu her zaman anlamasına olanak tanıyacaktır.

Set içerisinde bulunan kupa sağlık koşullarına tamamen yuğun olup her zaman güvenli şekilde kullanılabilir. Aynı zamanda ergonomik tasarımı ile rahatlıkla tutmak için de uygundur. Kupa ve ahşap tepsi üzerine yüksek baskı kalitesi ile sevimli tasarım yapılmakta ve aynı zamanda da öğretmeninizin ismi de baskıda yer almaktadır. Kalite baskısı açısından silinme ya da solma yapmayan bu tasarım öğretmeninizin kupasını her zaman kullandığında yüzünde gülümseme oluşmasına neden olacaktır. Öğretmenliğin ne kadar değerli olduğunu bir nebze daha anlamaya yardımcı olacak bu özel kupa ve tepsi seti harika bir seçim olacak.