Çay Severlere Hediye Sevimli Kedi Tasarımlı Porselen Kupa

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
119.90 TL
Ürün Kodu: 15726

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen;  klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdikleriniz için tatlı ve özel bir hediye vermek istiyorsanız Çay Severlere Hediye Sevimli Kedi Tasarımlı Porselen Kupa tercih edebilirsiniz. Zarif ve sevimli tasarımı ile birlikte sevdiklerinizin çay başta olmak üzere içeceklerini çok daha büyük bir keyifle içmelerine imkân tanıyacak bu özel hediye kupa özel günlerde ya da sıradan günlerde hediye için doğru bir tercih olacaktır.

Sevdiklerinizi mutlu etmenin kolay ve güzel bir yöntemi olan bu özel kupa, çay severlere özel bir mesaj içermektedir. Çay içmek günlük yaşamda belki en çok tüketilen içeceklerin başında gelmektedir. Ne kahve gibi ağır ne de diğer içecekler gibi baygınlık verici tat özelliklerine sahip olan çay, her kesimden ve her yaştan kimsenin sıklıkla tercih ettiği bir içecek olmaktadır. Ev ortamlarından ofis ortamlarına kadar günlük yorgunluğu atmanın en iyi yollarından olan çay içmeyi daha da özel hale getirecek olan bu özel tasarım kupa sevdiklerinizi bu işlevsel yapısı sayesinde çok mutlu edecek.

Doğum günleri, sevgililer günü ya da benzeri günlerde de sevimli tasarımı sayesinde özel bir armağan olabilecek kupa, tamamen insan sağlığına zararsız olan porselenden yapıldığı için de sağlık açısından uygundur.