Babaya Esprili Süper Baba Mesajlı Porselen Kupa Bardak

3 Saat 33 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
39.90 TL
Ürün Kodu : 16934

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Babaya Esprili Süper Baba Mesajlı Porselen Kupa Bardak özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Babanız için en özel günlerin başında babalar günü gelir. Bu özel günü en özel hediyeler ile kutlamak babanızı çok mutlu edeceği gibi kendisine vereceğiniz değeri de en iyi şekilde anlamasına yardımcı olacaktır. Bu bakımdan babanızı çok mutlu etmek, özel bir babalar günü kartı ilave ederek özel bir hediye vermek için Babaya Esprili Süper Baba Mesajlı Porselen Kupa Bardak tercih edebilirsiniz.

Özel tasarım olan bu özel kupa bardak babanızın çok hoşuna gideceği gibi günlük yaşamda da her zaman kullanımını olanaklı hale getirecektir. Yüksek baskı kalitesi, ergonomik detayları ve dayanıklı yapısı sayesinde babanız evinde ya da işyerinde bu özel bardağı kullanarak her zaman kendisini mutlu hissetmeyi başaracak.

Porselenden yapılan bardak bu sayede sağlıklı bir kullanım sunar. Tasarımı sayesinde rahat kullanım sunar ve böylece soğuk ve sıcak içeceklerde özel bir lezzet sağlar. Porselen olması kolay şekilde temizlenmesini de sağlayarak her zaman babanızın kolay bir şekilde istediği içecekleri içebilmesini sağlayarak mutlu olmasına katkıda bulunur. Üzerinde baskılar yüksek baskı kalitesine sahip olup zamana ve kullanıma bağlı olarak eskime ya da solma göstermez.