Ev Yapımı Lezzetlerin Usta Aşçısına Hediye Mutfak Önlüğü

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
%13 indirim
74.9 TL
65.16 TL
Ürün Kodu : 16112

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Önlükler %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün boyutu: 80x60 cm'dir.
  • Kırmızı, ve Siyah renk seçenekli
  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya ( 40 derecede ) kadar dayanıklıdır.
  • Ev Yapımı Lezzetlerin Usta Aşçısına Hediye Mutfak Önlüğü özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yemek yapmayı ve mutfakta vakit geçirmeyi sever yakınlarınız için ayrıcalıklı bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız Ev Yapımı Lezzetlerin Usta Aşçısına Hediye Mutfak Önlüğü harika bir seçim olacaktır. Anlamlı anneler günü hediyesi olarak da özellikle anneniz için tercih edebileceğiniz bu önlük ile birlikte yemeklerin çok daha lezzetli ve keyifli olmasını sağlayabilirsiniz.

Çoğu kimse için yemek yapmak son derece ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Yemeğin farklı malzemelerden oluşması, özenle bir araya getirilip sofraya gelinceye kadar geçen süreç yemek yapmayı severler için ayrı bir haz kaynağıdır. Özellikle lezzetlerini tadanlar için yüzlerinde oluşan gülümsemeler yaptıkları işin ne kadar değerli olduğunu göstermek açısından önemlidir.

Yemek yapmayı seven yakınlarınız için kullanışlı bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız bu özel tasarım önlük hem görünüm hem de işlevsel yapısı ile ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt verecektir. Bu özel önlük ile birlikte konforu, rahatlığı ve ayrı bir hazzı sevdiklerinize verebilirsiniz. Pamuktan yapıldığı için sağlık koşulları bakımından uygun olan önlük, çok uzun süreli kullanımlarda bile herhangi bir rahatsızlık ya da sorun yaratmaz. Üzerinde yer alan tasarım ise önlüğü daha sevimli bir hale getirmektedir.