Evli Çiftlere Hediye Esprili Mutfak Önlüğü

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
139.90 TL
Ürün Kodu : 15770

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Önlükler %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.
  • Bayan için kırmızı erkek için siyah önlük gönderilmektedir.
  • Ürün boyutu: 80x60 cm'dir.
  • Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya ( 40 derecede ) kadar dayanıklıdır.
  • Evli Çiftlere Hediye Esprili Mutfak Önlüğü özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Eş olmak, büyük mutlulukların ve aynı zamanda küçük mutlulukların da her zaman bir arada yaşanması anlamına gelmektedir. Eşiniz sizin için dünyadaki en önemli kimsedir çünkü onunla birlikte yaşam çok daha zevkli, keyifli ve mutlu bir hale gelir.

Bu mutluluk anların en büyükleri ise mutfakta yaşanır. Birbirini seven çiftler yemeklerini de çoğu zaman birlikte hazırlarlar çünkü bu sayede sofranın çok daha lezzetli ve keyifli olacağını bilirler. Eğer eşiniz ile birbirinden güzel yemekleri mutfağınızda hazırlıyorsanız bu durumda Evli Çiftlere Hediye Esprili Mutfak Önlüğü eşiniz için ve kendiniz için harika bir armağan olacaktır.

Özel tasarım mutfak önlüğü ile öne çıkan ve canlı renkleri ile desenleriyle göz dolduran bu özel önlük, eşinizi çok mutlu edeceği gibi aynı zamanda mutfak becerisinin de artmasına neden olacaktır. Birbirinden lezzetli yemekleri daha kolay bir şekilde hazırlayabilmenize olanak tanıyacak olan bu özel önlükler ile birlikte mutfakta geçirdiğiniz vakti çok daha keyifli ve anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca önlüklerde yapılan görev dağılımı da mutfaktaki yemeklerinizi daha hızlı ve pratik bir şekilde hazırlayabilmenize de imkân vererek yemek hazırlama saatlerinin de kısalmasına neden olarak kolaylık sunacaktır.