En İyi Terlik Atan Anneye Hediye Esprili Kırmızı Mutfak Önlüğü

33 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
84.90 TL
Ürün Kodu : 16740

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Önlükler %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün boyutu: 80x60 cm'dir.
  • Kırmızı renk Önlük
  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya ( 40 derecede ) kadar dayanıklıdır.
  • En İyi Terlik Atan Anneye Hediye Esprili Kırmızı Mutfak Önlüğü özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Anneler gününde ne alabilirim sorusuna özel bir yanıt vermek için En İyi Terlik Atan Anneye Hediye Esprili Kırmızı Mutfak Önlüğü tercih edebilirsiniz. Anneniz sizin için yaşamdaki en değerli kişidir. Bebekliğinizden beri yanınızda olan, en zor anların çok daha kolay geçmesini sağlayan, kendinizi mutlu hissetmenize neden olan anneniz için çok özel hediyeleri tercih etmelisiniz.

Alışılmış hediyelerin dışına çıkmanıza olanak verecek olan bu özel önlük ile birlikte annenizi çok mutlu edebileceksiniz. Her annenin çok hoşuna gidecek, büyük bir mutluluk sağlayacak olan önlük, yapısı itibariyle annenizin de çok hoşuna giderek giyecek bir eşyası oluyor.

Üzerinde yer alan esprili mesajı ile birlikte annenizin kullanım esnasında gülümsemesine de neden olacak önlük, pamuktan yapıldığı için sağlıklı bir kullanım sunar. Uzun süreli giyimlerde bile herhangi bir rahatsızlık oluşturmaz, her zaman rahat yapısı ile birlikte kullanılır. Yüksek baskı kalitesine sahip olan baskısı sayesinde çok uzun ömürlü kullanım sunan önlük böylece ilk günkü görünümünü de her zaman korur. Rahat hareket etmeye olanak veren esnek yapısı sayesinde de annenizin en çok sevdiğiniz yemekleri mutfakta kolayca hazırlamasına imkân verir.