Emoji Baskılı Yeni İş Hediyesi Cam Duvar Saati

Ürün Kodu : S-11060
49,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Emoji Baskılı Yeni İş Hediyesi Cam Duvar Saati hakkında bilmeniz gerekenler

  • 5 mm Cam plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır.
  • Saat modeli 18 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Duvar saati siparişiniz özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yorumlar

Ozgul T.
15.01.2019
Ilginiz için teşekkürler...zamanin da teslim edilmesi gayet güzel...
Yusuf K.
26.01.2018
Üründen memnun
Ürün bana geldiğinde yazıyı yanlış yazmışlardı durumu bildirince yazıyı düzeltip yeniden gönderdiler ,ilgi ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim...

AÇIKLAMA

Sıra dışı bu emojili saat sayesinde arkadaşınızın sizi unutması asla mümkün olamayacak! ...

Emojiler, artık kendimizi anlatmamızı sağlayacak olan en güzel ifade yollarından biri. Arkadaşlara, sevdiğimize, annemize, babamıza, tanıdıklarımıza kısaca bir emoji ifadesi yollayarak onlarca söz tüketmek yerine dakikalar içinde ruhsal durumumuzu ifade edebiliyoruz. İşte bu durumda emojilerin herkes tarafından çok sevilmesine neden oldu. Bu nedendendir ki emojileri yastıklarda, yorganlarda, duvarlarda, kıyafetlerde, bardaklarda, kalemlerde, çantalarda v.b. sık sık görüyoruz.

Aynı emoji akımı hediyelik ürünleri de sarmış durumda. Bu yüzden sizlerde bu sıralar hediye götürmeniz gereken biri varsa şayet, bu sevimli emojili saati sevdiklerinize, tanıdıklarınıza ya da arkadaşlarınıza rahatlıkla gönderebilirsiniz. Örneğin yakın arkadaşınızın yeni bir iş yeri mi açıyor? İşte burada gördüğünüz emojili saat, sempatik ve aynı zamanda da işlevsel bir hediye seçeneği… Arkadaşa hediye konusunda ilginç bir şeyler arıyorsanız eğer bu saat çok ilgi çekici olabilir.

Üzerinde kızgın, şaşkın, aşkla bakan, sevinç gözyaşlarına boğulmuş, öfkesinden köpürerek ağlayan, korkmuş, şaşkın ya da farklı vb. bir sürü emojini bulunduğu emojili saati gören tanıdığınız bu orijinal hediyeye çok sevinecektir. ‘Özelleştir’ butonundan yararlanarak üzerine tanıdığınızın ismini ve iş konusunda veya farklı konularda iyi dileklerinizi yazdırabileceğiniz bölüm sayesinde ise saat hem kişiselleşiyor, hem de daha da eğlenceli bir hale dönüşüyor. Doğal olarak gerçek hayatta da iş hayatı boyunca şekilden şekle girecek olan arkadaşınız her saate baktığında da bur durumu gülümseyerek karşılayacaktır. Öte yandan iş hayatında gerçekten sıkıntılı durumlar yaşasa da, bu saat bir nebze de olsa onu keyiflendirebilecektir. Saat duvar konusunda bu saat sayesinde tüm tanıdıklarınızın da mekanlarını neşelendirebilirsiniz. Hediye ürünler alanında en doğru istasyon olan Hediye Sepeti sizleri şaşırtmaya devam edecektir.