Dünya Pi Günü Tasarımlı Kişiye Özel Renkli Not Defteri

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 12513

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Not defteri 21cm x 13cm ölçülerindedir.
  • Kırmızı, Turuncu, Mor, Gri, Kahverengi renk seçenekleri bulunmaktadır.
  • Defterin kenarları kulakçık ile aynı renge sahiptir.
  • İsim yazılı not defteri ön ve arka olmak üzere 224 sayfadır.
  • Not defteri üzerine isminiz lazer kazıma ile yazılmaktadır ve asla çıkmaz.
  • Not defteri üzerinde sayfaların açılmasını önleyecek mıknatıslı tutucu ve kaleminiz için lastik tutucu bulunmaktadır.

Dünya Pi Günü Tasarımlı Kişiye Özel Renkli Not Defteri özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Matematik severlerin her yıl büyük bir coşkuyla kutladığı Dünya Pi Gününe özel bu ürünü, sizin ve sevdiklerinizin beğenisine sunuyoruz. Herkesin gönlünde kişiselleştirilmiş hediyelerin yeri ayrıdır. Bir de isme özel tasarlanmış, şık bir hediye ne kadar özel bir yere sahip olacak düşünebiliyor musunuz? Yanına ekleyeceğiniz şık tasarımlı isimli kalem ile harika bir set yaratabilir, kendiniz veya sevdikleriniz için ince düşünülmüş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kırmızı, Turuncu, Mor, Gri, Kahverengi renk seçenekleri bulunan ürün, ön ve arka olmak üzere 224 sayfadır. Tasarımın bütünlüğü için, defterin kenarları kulakçık ile aynı renge sahiptir. Not defteri üzerinde sayfaların açılmasını önleyecek mıknatıslı tutucu ve kaleminiz için lastik tutucu bulunmaktadır. Böylece bir set oluşturmayı düşünürseniz ekleyeceğiniz kalem ile birlikte kullanılabilir. Her kullanıldığında sizi hatırlatabilir.

Matematiği çok mu seviyorsunuz, sayılarla arası iyi olan ablaya doğum günü sürprizleri mi yapmayı planlıyorsunuz? Eğer öyleyse aradığınız ürün tam olarak bu. Tek yapmanız gereken,siparişinizi oluştururken hediye etmek istediğiniz kişinin adını yazmak. Verceğiniz isim defter üzerine lazer kazıma tekniği ile yazılacak ve asla silinmeyecek. Dünya Pi Günü Tasarımlı Kişiye Özel Renkli Not Defteri tüm ürünlerimiz gibi,özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Ücretsiz kargo avantajından faydalanırken, farklı ödeme seçeneklerimize de göz atabilir, size en uygun seçenekle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.