Dümen Kol Düğmesi

Ürün Kodu : S-3498
74,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Dümen Kol Düğmesi özellikleri:

Yorumlar

Şule K.
15.02.2017
Çok endişeyle sipariş verdim ürün gerçekten çok güzel tavsiye ederim
B
21.05.2015
İyi bir ürün beğendim

AÇIKLAMA

Dümen kol düğmesi bu babalar gününde deniz aşıklısı babalara en güzel hediye!

Deniz; maviliği, uçsuz bucaksız görüntüsüyle tüm ufunetinizi bıraktığınız, her türlü sıkıntılarınızdan arındığınız doğa harikalarındandır. Kıyı kentlerinde yaşayanlar çok iyi bilir ki denize yakın yerlerde yaşayanlar bu harikulade görüntüye alıştıktan sonra asla kara parçasıyla çevrili yerlerde deniz görmeden yaşayamazlar. Babalar günü için hediye

 

Bunu iyi bilen ve tam da ruhunun içinde yaşayan babanıza dilerseniz bu babalar gününde bu harika görünümlü dümen kol düğmelerinden alabilirsiniz. Babanızı karakteriyle bütünleşen ögelerle şıklaştırdığınızda, bu moda unsurlarını kıyafetlerinde çok daha iyi ve severek taşıyacaklardır. İşte bu kol düğmeleri de buna imkan tanıyacak. Gelin yaklaşan babalar gününde babalar günü için hediye konusunda babanıza bu muhteşem kol düğmeleriyle hoş bir sürpriz yapın.

Babalar gününde arkadaşlarınızdan ya da kardeşlerinizden çok farklı ve büyüleyici bir hediyeyle babanızın karşısına çıkmak isterseniz, bu güzel kol düğmelerinden yararlanabilirsiniz. Her babanın kendine göre bazı tutkuları ve hobisi vardır. Belki de sizin babanızın hobisi de hafta sonu oldu mu oltasını alarak sahil kenarına gitmek, ya da teknesine atladığı gibi mavi denizlere açılmak olabilir. Eh bu babaya da babalar gününde konuyla ilgisiz hediyeler aldığınızda hediye şansınızı kel alaka unsurlara kullanmış olacağınız gibi, sürpriz hediye fırsatından yararlanamamış olursunuz. Gelin bu fırsatı en güzel şekilde kullanın ve babanıza gerçek bir hediye keyfi yaşatın diyoruz.

Yanı sıra erkek sevgiliye hediye arıyorsanız sevgiliye sürpriz hediye fikirleri konusunda da bu güzel armağandan yararlanabilirsiniz.

 

Bu formuyla son derce özel kol düğmesi tüm tanıdıklarınız için mükemmel bir hediye!

Deniz görmeden yapamayan, gemilere ayrı bir hayranlık duyan biricik babanıza sıradan kol düğmeleri hediye etmek istemiyorsanız ona deniz tutkusuna istinaden dümen figürlü kol düğmesi hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz. Babalar gününde, babanızın doğum gününde tercih edebileceğiniz bu kol düğmeleri her gün kullanılacak şık bir erkek aksesuarı olarak nitelendirilinebilir.


Erkeklere hediye olarak alabileceğini en özel hediye seçeneklerini değerlendirebileceğiniz hediyesepeti.com"u ziyaret edip en doğru hediye seçeneğini belirleyebilirsiniz.