Deniz Kuvvetlerine Özel Plaket
Deniz Kuvvetlerine Özel Plaket

Deniz Kuvvetlerine Özel Plaket

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
%9 indirim
74.9 TL
68.16 TL
Ürün Kodu : 3482

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 10x15 cm ölçüsündedir.
  • Parlak akrilik malzemeden üretilmiştir.
  • Yazılan yazılarda asla silinme olmayacaktır.
  • Deniz Kuvvetlerine Özel Plaket Özenle paketlenerek gönderilmektedir.

Denizci tanıdıklarınıza özel yaptıracağınız bu özel plaket sayesinde hizmet dönemlerini sevgiyle anacaklardır.

Eğer deniz kuvvetlerinde olan bir tanıdığınız ya da denizcilik okullarında eğitim alan bahriyeli bir tanıdığınız varsa bu akrilik cam plaketi ona armağan edebilirsiniz. Üzerinde rütbesi ve görev yaptığı dönem, tarih yer alacak olan bu plaket,  hediye sahibinin ömrü boyunca iç çekerek o günleri anmasına vesile olacak.

Askerliğini bahriyeli olarak denizci kategorisinde yapmış olan kişilere bu plaketi gönül rahatlığıyla armağan edilebilirsiniz örneğin. 10 x 15 cm ölçülerinde ve akrilik camdan üretilme olan bu ürün dikdörtgen şeklinde tasarlanmış. Lazer tekniğiyle uygulanan yazıları ise bu sayede yıllar geçse de silinmeyecektir. Mavi sularımızın isimsiz kahramanları olan denizcilik birliklerinin mensupları denizlerimizin en büyük koruyucularıdır. Kişiye özel ürünler arasından üzerinde isim yazacak olan ve sadece ona özel tasarlanan bu ürünü gördüğünde sahibi çok sevinecektir.

Konu asker hediyesi oldu mu olay yüksek seviyede duygusallık içerir ve onur verici objeleri akla getirir.  Bu nedenle de Hediye Sepetine bakmadan asker hediyesi almamanızı öneririz. Ayrıca bu plaketi dilediğiniz şekilde de özelleştirebilirsiniz. Bunun için ‘özelleştir‘ butonuna basarak, isim, mesaj ve mesajın ait olduğu mercenin adını yazmanız yeterli olacaktır. Ömür boyu unutulmaz bir hediye olarak çalışma masaların üzerini, kütüphanelerin ya da en güzel köşelerin üzerini süsleyecek olan bu plaket verdiğiniz kişiyi çok onurlandıracaktır. Hediye Sepetine gelerek anlamlı hediyeler arasından sevdiğiniz asker tanıdıklarınıza dilediğiniz ürünü alabilirsiniz.

 

Deniz kuvvetlerine özel hazırlanan ve gururla sergilenecek kadar önemli olan isme özel plaket askeriyede geçirilen başarılı döneme ait önemli bir hizmet anısı olabilecektir.

Kişiye özel olarak üretilen ve akrilik malzemeden yapılan plaket üzerini dilediğiniz gibi özelleştireceğiniz hediyelerden biridir. Denizlerdeki koruyucularımız olan askerlerimiz için hazırladığımız bu plaketi askeriyede görev yapan sevdiklerinize hediye etmek için geç kalmayın.