Çanta Askısı

Ürün Kodu : S-2883
24,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 28 Haziran Çarşamba günü kargoya verilecektir.

Bir bayan için çanta olmazsa olmaz aksesuardır. Her kıyafete uygun renk renk çantalar her kadının dolabında mutlaka vardır. Ne yazık ki yanınızdan ayırmadığınız çantalarınızı gittiğiniz yerlerde bırakacak yer ararsınız.Yerlere koyulan sandalyelere asılan çantalar elbette hem güvenli hem de şık durmayacaktır.

İş yerinde masanızda ya da gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz bu şık aksesuar gören herkesin imreneceği türden bir üründür. Siz de eşinize hediye almak istiyorsanız böylesini kullanışlı ismine özel bir çanta askısı satın alabilirsiniz. Farklı ve özel bir hediye arıyorsanız sevdiğiniz kadına ya da anneniz için özelleştirebilirsiniz. Her bayanın gittiği her ortam kullanabileceği en önemli aksesuarı olan çantasının hem yıpranmamasını hem de koyacak yer bulamamaktan şikayet etmesini önleyecek isme özel çanta askısı bir bayana alabileceğiniz en kullanışlı hediyelerdendir. Manevi açıdan değeri yüksek olan çanta askısı herkesin sahipp olamayacağı farklı hediyelerin başında gelmektedir.

Çanta Askısı'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
Çapı 4.5 cm'dir.
Yazı alanı 3 cm'dir.
Parlak metal yüzeyin altı kaydırmaz kauçuktur.
YALNIZCA TEK YÜZÜ ÖZELLEŞTİRİLMEKTEDİR.

Yorum Yaz

seval b.
Hizli gonderi, ozel hediye
Urunun ayni gun icinde kargoya verilmesi ve hemen bir gun sonra istedigim yere ulasmasi, bundan sonra bu siteden sasmayacagimi gosterdi. Surekli bilgilendirme ve hiziniz icin tesekkurler
29.09.2016
YASEMİN E.
Kargonun varması 3 günü geçti:(
28.12.2015
Çetin .
Herşey çok iyidi ve çok hizli teslim edildi.
01.10.2015