Canım Annem Fotoğraf Baskılı Fincan Bardak Takımı

Ürün Kodu : S-11167
49,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Fincan boyutu 6,5 cm x 8 cm.
  • Bardak altlığı çapı 15 cm.
  • 1 adet baskılı seramik fincan.
  • 1 adet bardak altlığı.
  • Su bazlı malzemelerden üretildiğinden sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir.

Canım Annem Fotoğraf Baskılı Seramik Fincan Bardak Takımı özenle hediye paketi yapılmış olarak size ulaştıralcaktır.

Yorumlar

Aslı E.
14.02.2018
Üründen cok memnun kaldım bundan sonraki tercihim hediye sepeti👍
Nergiz s.
09.02.2018
Memnuniyet
Aldığım ürün çok 2 günde ulaştı. İlginizden dolayı teşekkür ederim.
Tarkan Ö.
18.12.2017
Memnuniyet
Kendimizi bu kadar özel hissettirdiğiniz için, Siparişi verdikten 24 saat bile geçmeden elimizde olduğu için, Özenli ve güvenli ambalajınız için, Çok çok teşekkür ederiz :)

AÇIKLAMA

Canım annem fotoğraf baskılı fincan bardak takımı, annenize sizden yana çok şey anlatacak!

Gün gelir bir fincan porselen bardak takımıyla da annenize onu ne kadar çık sevdiğinizi anlatabilirsiniz ona. Zira bu fincan görseli ve sıcaklığıyla o kadar güzel bir tasarıma sahip ki, gördüğünde büyülenecektir. Anneler gününde ya da yaş gününde annenizi çok ama çok sevindirmek istersiniz. Ona öyle bir şey almak isterseniz ki; hem sevginizi anlatsın, hem ondan başka hiç kimsede olmasın, hem çok kullanışlı olsun, hem de hep elinin altında bir yerlerde durarak sizi ona anımsatsın. Annelere alınabilecek hediyeler arasından bu bardak istediğiniz her şeyi üzerinde barındırıyor.

İşte canım annem foto baskılı fincan bardak takımında da aradığınız bu tüm özellikler var. Üzerinde bir tablo misali annenizin ve sizin en güzel resminiz birlikte adeta bir sanat eseri formunda duracaktır bu güçlü bardakta. Güllerden oluşmuş bir taç başınızı taçlandırırken en güzelinden pembe bir çerçeve de sizi çepeçevre çerçeveleyecektir. Anneler günü hediyesi arıyorsanız şayet, bu kadar güzel ve anlamlısı az bulunur diye düşünüyoruz.

Yanı sıra bu fincanda birlikteliğinizin altında da canım annem ….. dizesinin yanında bir sevgi kurdelesi de birlikteliğinizi renklendirecek. Bu fincan takımında sevgiye ve estetiğe dair ne ararsanız var olacak kısacası.

Annelere özel hediyeler mi bakıyorsunuz. İşte size bu fincanla birlikte özelin de ötesinde bir hediye seçeneği sunuyoruz. Bu fincanla çay içme de, kahve etmek de anneniz için bir keyiften öte tutkuya dönüşecektir.