Daha Önce Duymadığınız Sevgililer Günü Mesajları

Daha Önce Duymadığınız Sevgililer Günü Mesajları

  Daha Önce Duymadığınız Sevgililer Günü Mesajları
  Sevgililer günü mesajları
  Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgililer Günü için Hediyeler

  Sevgi kavramı ya da sevgili kelimesi daha iki dudağın arasından çıkarken dahi insanın içini ısıtıveren olgulardandır. Buna bağlı olarak çok yakında da sevgililer gününü kutlayacağız. Çoğumuzun bildiği gibi 14 Şubat sevgililer günü kutlamasını Aziz Valentin’e borçluyuz. Fakat tarihte sevgililer günü hakkında kısa bir yolculuk yaptığımızda, sevgiye ve sevgiliye olan susuzluğu antik çağlarda dahi görebiliyoruz. Zira günümüzde bile Antik Yunan takvimlerini incelediğimizde Ocak ve Şubat aylarının arasında kalan diliminin Gamelyon kutlamaları olarak Zeus ile Hira’nın aşkına adandığına rastlıyoruz. Yine Eski Roma’da tanrılar kraliçesi ve evlilik simgesi olan Juno’ya saygıdan ötürü 14 Şubat günü tatil ilan edilirdi (Lupercalia bayramı). Lupercalia bayramı eski Roma’da da kutlanırdı. O dönemlerde Lupercalia bayramının önemi gençler için çok büyüktü. Zira yasaklamalar yüzünden asla birlikte olamayan gençler bu bayram boyunca sevdikleri kızlarla vakit geçirebiliyorlardı. Romalı genç kızların adları küçük kağıtlara yazılarak, kavanozda biriktirilir ve erkekler tarafından kura yoluyla belirlenirdi.

  Fakat bu bayram süresince birlikte olan gençler aşık olunca da, ilişkiler evlilikle sonlanabiliyordu. Bu gibi durumlara karşın dönemin zalim Roma hükümdarı Claudius ordusuna savaşacak asker bulamadığından nişan ve evliliği yasaklamıştı. Aziz Valentin’se o dönemde katolik kilisesinde görev yapan bir rahipti ve tüm bu olanlara rağmen aşık geçleri gizlice evlendirmeye devam ediyordu. Bu durum ortaya çıkınca Aziz Valentin 14 Şubat günü imparatorun emriyle sopalarla dövüldü ve öldürülerek Hristiyan mezarlığına gömüldü (M.S. 270). İşte o gün bu gündür Lupercalia bayramı tüm dünyada (Aziz Valentin) 14 Şubat sevgililer günü olarak kutlanır. Sevgililer gününün en büyük özelliklerinden biri sevgi mesajlarının ve aşk şiirlerinin yer aldığı kartların sevgiliye iletilmesidir. Yine sevgililer günü hediye vermek için güzel bir fırsattır.

  Sevgililer günü mesajları kısa sevgiliye birkaç kelimede aşkı anlatan sözcüklerdir. Sizlerde 14 Şubat sevgililer gününde eşinize, sevgilinize hatta hoşlandığınız kişilere hoş sevgi ve beğeni mesajları içeren kartlardan hazırlayabileceğiniz gibi, güzel hediyelerle sunabilirsiniz. İşte birbirinden güzel sevgi mesajları taşıyan dizelere birkaç örnek:

  sevgililer günü mesajları

  Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım, sana taptım, Sevgililer günün kutlu olsun’… Şayet sizlerde herkesi kıskandıracak bağlılıkta bu denli sıkı bir aşk yaşıyorsanız ne mutlu size. Fakat sevgililer günü kutlaması hediyesiz olmaz elbet… Sizlerde bu güzel sözleri en manalı hediyelerle harmanlayarak sevgilinize sunabilirsiniz.

   

  Sevgililer Günü İçin Kalpli Kelebek Kolye

  Sevgililer Günü İçin Kalpli Kelebek Kolye
  Sevgililer Günü İçin Kalpli Kelebek Kolye

  Sevgililer Günü İçin Kalpli Kelebek Kolye

  İşte tam da onun zarif boynuna yakışacak cinsten bir hediye seçeneği… Bu kolye de bulunan kalbe tutunmuş olan zarif kelebek sevgilinizi, kaideyi oluşturan kalp ise onun için atan kalbinizi ifade edecek… Sevdiğiniz kişi aynaya her baktığında da boynunda sizi görecek… Gümüş kolyenin üzerinde bulunan ve ışıl ışıl parlayan değerli taşlarsa aşkınızın aydınlığını ve gücünü simgeleyecektir. Işıltısı ve zarif tasarımıyla göz kamaştıran bu kolye ölümsüz aşkınızın her daim sevdiğinizin boynunda simgesi olarak kalacak.

  Sevgililer Günü İçin Kalpli Kelebek Kolye
   

  Böylesi güzel bir kolyeyi: ‘Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her daim gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin, sevgililer günün kutlu olsun…’ gibi manalı dizeler yazan hoş bir sevgililer günü mesajıyla sevdiğinize iletebilirsiniz.

  kısa sevgililer günü mesajları

  Aslında romantik sevgililer günü mesajları için kalbinizin içinde yoğunlaşarak gözlerinizden ve dudaklarınızdan söz ya da aşk enerjisi şeklinde taşan sevginiz, sadece bir güne sığacak yücelikte değildir elbette. Ve bir gün de bu aşkı anlatmak, ifade etmek için yetmeyecektir.  Fakat tüm dünya çiftlerinin sinerjisiyle aynı anda sevgilinize sarılarak, onunla güzel vakit geçirmek, örneğin baş başa romantik bir yemek yemek oldukça güçlü duygular oluşturacaktır içinizde 14 Şubatta… Sevgililer günü için sevgiliye seçilecek güzel bir mesaj ona olan aşkınızı anlatmanızda ne kadar çok şey ifade ediyorsa, onun için seçeceğiniz özel bir hediye de bir o kadar büyük anlam taşıyacaktır. Bu konuda ona kendini çok özel hissettirecek olan seçkin hediyelerden faydalanabilirsiniz.

  Sevgililer Gününde Sevgililere Özel Puzzle Yastık

  Sevgililer Gününde Sevgililere Özel Puzzle Yastık
  Sevgililer Gününde Sevgililere Özel Puzzle Yastık

  Sevgililer Gününde Sevgililere Özel Puzzle Yastık

  Hem oldukça esprili hem de en özel sevgililer günü hediyeliklerinden olacak olan puzzle yastıklar aynı bir elmanın iki yarısı misali birbirinizi nasıl da tamamladığınızla ilgili olarak sizi tasvir eden bir hediye olabilir. Şayet sizlerde siyahla beyaz kadar birbirine uyumlu, geceyle gündüz gibi sarmalanan ve yakışan bir çiftseniz işte size sizi anlatan mükemmel bir hediye seçeneği.

  Sevgililer Gününde Sevgililere Özel Puzzle Yastık
   

   

  Emin olun ki sevdiğiniz bu sempatik ve manalı yastıklar olmadan uykuya dalamayacak. Leyla ile Mecnun, Romeo – Juliet, Paris- Helen misali tarihte birbirini tamamlayan ve yalnız anılamayan bu isimler gibi tek kalamayan bu yastıklarda ebediyen sizin birlikteliğinizi anlatacaktır.

  Sevgililer Gününde Sevgililere Özel Puzzle Yastık

  Çalkantılı Aşıklara Canım Aşkım Harf Çikolataları
  Çalkantılı Aşıklara Canım Aşkım Harf Çikolataları

  Çalkantılı Aşıklara Canım Aşkım Harf Çikolataları

  Tartışmalı başlayan, iniş çıkışlı ve tutkulu aşklar, dargınlıklar, küslükler ve sonunda en tatlı barışma anlarıyla sürer gider. Bu gibi ilişkilerde üzerinde farklı sevgi kelimeleri yazan sütlü çikolatalardan sevdiğiniz kişiye gönderdiğinizde, belki de kıyamayıp yiyemeyecektir. Ayrıca bu lezzetli çikolataların görüntüsüne dayanamayıp, bu aşk dolu sözlerden ağzına bir tane attığında sevgiliniz size bambaşka gözlerle bakacak ve aranızda her şey tatlıya bağlanacaktır. Çalkantılı günleri geride bırakmak için işte size en güzel sevgililer günü hediye önerisi…

  Çalkantılı Aşıklara Canım Aşkım Harf Çikolataları
   

  Çalkantılı Aşıklara Canım Aşkım Harf Çikolataları

  Aşka başka bir perspektiften bakarsak kimi zaman sevgili olmak adeta tek yürek, tek vücut olmak demektir. Örneğin seversen hastalığında sabahlara dek başucunda bekler, hiç yanından ayrılmazsın, o iyi olmadan sen de yemez, içmezsin. Öte yandan kimi zaman öyle seversin ki, sevdiğin için her şeyi göze alırsın. Acısını sen de kendi bedeninde hissedersin, o ağlarsa sen de ağlarsın, hatta erirsin. Güldüğünde ise dünyalar senin olur adeta, bir öpücüğüyle yeniden doğarsın, işte bunların her biri gerçek aşkın emareleridir. Böyle koyu koyu sevenler için:

  14 şubat sevgililer günü mesajları

  Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi. Sevgililer günün kutlu olsun sevgilim…’  sevgililer günü mesajından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz sevgililer gününde sevgiliye el yapımı hediye seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Eğer aşk konusunda saydığımız aşk mesajları  sizi kesmediyse;

  en anlamlı sevgililer günü mesajları

  seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle, sevgililer günün kutlu olsun’ mesajı da atabilirsiniz.

   

   Sevgililer Gününde 32 Tatlı Aşk Sebebi

   Sevgililer Gününde 32 Tatlı Aşk Sebebi
  Sevgililer Gününde 32 Tatlı Aşk Sebebi

  Sevgililer Gününde 32 Tatlı Aşk Sebebi

  Sevgilinize açıldığınız günden beridir içinizde ona büyütüp beslediğiniz duygulara tercüman olabilecek bir kutu çikolata önerisiyle geliyoruz şimdiyse karşınıza… Bu çikolatalar sevgilinizin açtığı ve ağzına attığı her çikolata tanesinde sizi ve hislerinizi hatırlatırken, gülümsetecektir de onu… Kırmızı kalpli çikolata kutusu sayesinde ona beslediğiniz koyu kırmızı aşkı yoğun bir şekilde ona armağan ettiğiniz mesajlı çikolatalar sayesinde tek tek iletebilirsiniz. Unutmayın ki sevgililer çikolatayı çok sever.

   Sevgililer Gününde 32 Tatlı Aşk Sebebi
   

  Hele ki sevgililer gününde kırmızı kalpli bir kutuda gelen aşk mesajlarıyla dolu çikolata tanecikleri onu havalara uçuracaktır.Bazen de kimine göre sevgili olmak demek onunla birlikte geçirilen her anda zaman ve zeminin yok olması demektir. Gerçekten aşkı tattığınızda, kalpten sevdiğinizde zaman ve zeminin yok olduğuna şahit olursunuz. Etrafta kimse yoktur sanki ve adeta karşılıklı duran ve birbiri için çarpan kalpler vardır o anda. Aynı zamanda bu kişiler sevdiğinin gözlerine baktığında, bir okyanusa bakıyormuşçasına içinde kaybolur ve her şeyi unutarak sadece mutluluğun hazzına varır. İşte böylesi bir sevgiyi sevgililer gününde en güzel şekilde anlatabilecek olan mesajlar hangisi olabilir sizce? Acaba şu dizeler bu duyguları anlatmaya yetebilir mi ?

  sevgiliye mesaj

  Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum… Daha nice birlikte günlere canım

  Bazen daha sevdiğiniz yanındayken ayrılma vaktinin geldiğini hissedersiniz de içinizi bir huzursuzluk kaplar ya hani… İşte yeni buluşma anının gelmesini daha o andan itibaren iple çekmeye başlarsınız. Böylesi sevenler için sevgililer gününde karşılıklı iletilebilecek olan mesajlardan biri:

  2017 sevgililer günü mesajları

  ’paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe…’ mesajları olabilir.

   

  Sevgililer İçin Özel Foto Albüm

  Sevgililer İçin Özel Foto Albüm
  Sevgililer İçin Özel Foto Albüm

  Sevgililer İçin Özel Foto Albüm

  İnsan sevdiğinin yanından hiç ayrılmak, gözlerini gözlerinden çekmek istemez. Aynı zamanda onunla geçirdiği anları ölümsüz ve sonsuz kılmak ister. İşte sevdiğinizle geçirdiğiniz bütün anları ölümsüzleştirmek için bir sevgililer günü hediyesi seçeneği daha. Sevgililer günü için hazırlanmış olan sevgililere özel fotoğraf albümü sayesinde sevgilinizle geçirdiğiniz tüm anların resmini çekerek bu albümün içinde ölümsüzleştirebilirsiniz.

  Sevgililer İçin Özel Foto Albüm
   

  Sevgililere Özel Baskılı Kare Yastık

  Sevgililere Özel Baskılı Kare Yastık
  Sevgililere Özel Baskılı Kare Yastık

  Sevgililere Özel Baskılı Kare Yastık

  Bu hediye için şimdiden paçaları sıvayın ve sevgilinizle birlikte çekilmiş olan en güzel resmi seçerek, özel dokulu kaliteli kumaştan üretilmiş bu yastıklardan sipariş edin deriz… Resim baskınızı yastık üzerinde gören sevgiliniz asla onsuz uyuyamayacaktır… Bu sayede sevdiğiniz siz yanında olmasanız bile sizi hep yanında gibi hissedecek aynı zamanda. Hasretlik çekenlere ve birbirini bir saat görmeden edemeyenlere bir nebze de olsa hasretlerini giderebilecek olan bu foto baskılı yastıklardan öneriyoruz sevgililer gününde…

  Sevgililere Özel Baskılı Kare Yastık
   

  Sevgililer gününe özel mesajlar konusunda gözlerinizi kapadığınız zaman yüzü hayalinizde beliriyorsa, kokusunu burnunuzun ucundaymışçasına alabiliyorsanız, ya da sesini yanınızdaymışçasına duyabiliyorsanız siz gerçek bir aşıksınız demektir. İşte bu söz siz ve sizin gibiler için gelsin:

  uzun sevgililer günü mesajları

  Bu gün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı, yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm…. Sevgililer günün kutlu olsun bir tanem
  Sevgililer günü uzun mesajları sevgilisine sevgisini anlatmaya doyamayanlar için en güzel aktarım fırsatıdır. Örneğin bu aşıklar sevgililer gününde:

  sevgililer günü mesajları

  ‘O kadar güzelsin ki titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip te dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın. Seni çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun sevgilim’ tarzı mesajlardan yararlanabilir.

  Sevgili olmak demek aynı zamanda onu düşünmeden edememek demektir. Kimi zaman onu düşünüyorken kendinizi manasızca gülümserken buluyorsanız, sizi kızdırsa dahi ya da hayır bu günü onu düşünmeden geçireceğim diye karar alsanız da yine onu düşünmeden duramıyorsanız, siz abayı kötü yakmışsınız demektir. İşte yaklaşan 2017 sevgililer günü, onu bunca sevdiğinizi ona haykırmanın tam da sırası olacak… O halde şimdiden bu büyük gün için ne hazırlıklar yapacağınızı, ne gibi sürprizler hazırlayacağınızı düşünmenin tam da zamanı diyoruz. Sevgililer günü mesajı sevgiliye ile ilgili olarak ona olan duygularınızı sessiz ve romantik bir şekilde haykırmanızı sağlayacak mesajlardan biri de şu olabilir:

  sevgililer günü mesajları

  ‘insanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni yani güneşi seçtim. Bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım….’ Dizeleri sevgiliye olan en içten duyguları en özenli şekilde anlatabileceğiniz mesajlardan biridir.

   

  Sevgililere Özel Kedi Baskılı 2li Yastık

  Sevgililere Özel Kedi Baskılı 2li Yastık
  Sevgililere Özel Kedi Baskılı 2li Yastık

  Sevgililere Özel Kedi Baskılı 2li Yastık

  İşte sevgililer gününde sevgilinize seçebileceğiniz en sempatik ve orijinal hediye örneklerine bir ilave daha. Çiftlere ve kişiye özel tasarımlı bu kedicikli yastıkların birinde sizin isminiz yer alırken, diğerinde de sevdiğinizin adı yer alacak. Hele bir de sevgiliniz hayvan sever bir kişiyse, o zaman hediye konusunda turnayı tam da gözünden vurdunuz demektir. Zira kedi dostu sevdiceğiniz aşk mesajlı bu sıcacık hediyeye bayılacak diye düşünüyoruz.

  Sevgililere Özel Kedi Baskılı 2li Yastık
   

  Sevgili olmak demek, sevgilinizin ellerini tuttuğunuz anda sessizce gözlerine bakarak aynı şeyleri düşünmek ve bu hazla gözlerde birbirini içmek demektir. İşte böylesi zamanlarda zaman durur, mekan kaybolur, dünyanın dönüp dönmediği, aylardan hangi ay, mevsimlerden hangi mevsim ve saatin kaç olduğu unutulur gider. Güçlü sevgi bağıyla birbirine kelepçelenmek, uğruna her türlü fedakarlıktan kaçınmadan yaşamak, zamanın ve zeminin onunla başlaması, güneşin onunla doğması ve günün onunla sonlanması sevgi ve ötesinde aşığa has duygulardandır. Şayet sizlerde onunla nefes alıyor ve veriyorsanız ona sadece sevgililer gününde değil aynı zamanda doğum gününde de en güzel mesajları içeren dizelerle dolu kartlar hazırlayabilirsiniz. Sevgiliye doğum günü mesajı ile ilgili olarak işte size birkaç örnek:

  sevgililer günü mesajları

  Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice birlikte geçireceğimiz yeni yaşlar dileğiyle… Nice mutlu yılara sevgilim…

  sevgililer günü mesajları

  Yine ‘Hadi gel tut ellerimi, benimle yan, benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu, benimle uyan, birlikte varalım nice yıllara, iyi ki varsın iyi ki doğdun sevgilim’ Böyle güzel ve samimi bir mesajı manalı bir hediyeyle de taçlandırmak da elbette ki kaçınılmaz jestlerdendir sevgilinin doğum gününde.

   

  Sevgililer Günü Hediyesi Kişiye Özel Müzik Kutusu

  Sevgililer Günü Hediyesi Kişiye Özel Müzik Kutusu
  Sevgililer Günü Hediyesi Kişiye Özel Müzik Kutusu

  Sevgililer Günü Hediyesi Kişiye Özel Müzik Kutusu

  İşte görsel de ve duyuda romantizme önem veren romantik sevgililer için en güzel hediye seçeneklerinden birine geldi sıra. Zira her zaman en güzel görseli manalı bir müzik melodisi perçinlemelidir. Bu konuda sevdiğinize olan aşkınızı güzel melodiler saçan bir kutu ile taşıyabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi bu kutuyu her açtığında sizin ve onun adı kutunun iç kapağında tam karşısında belirecek.

  Sevgililer Günü Hediyesi Kişiye Özel Müzik Kutusu
   

   

   

  Dışı ahşap ve metal iç aksama sahip olan bu müzik kutusunun çaldığı hoş melodi sayesinde sevgiliniz hem görsel kısmında hem de müzik sesiyle sizi düşünüyor olacak. Hadi, bu güzel fırsatı kaçırmayın ve bu hoş hediyeyi yaş gününde ya da sevgililer gününde ona armağan edin. Ayrıca bu tarz romantik hediyeler erkek sevgiliye hediye konusunda dahi kullanılabilir. Şayet hoş müzik tınıları seven bir erkek arkadaşınız varsa bu müzik kutusunu ona dahi hediye edebilirsiniz.

   

  Sevgili olmak demek mutluluğu paylaşmak kadar, kara günleri olumsuzlukları da paylaşmak demektir. Hayatı güzelleştiren şeylerden biri her ne kadar aşksa, vefalı ve sadık bir aşık da hayatın en güzel hediyelerindendir. Öte yandan bu tür aşıklar ilerisi için insanlara birçok şeyin bugünden habercisidir. Bu sayede sevdiğinizin ne kadar sadık ve vefalı olduğunu şimdiden anlayabilirsiniz. Sevgililer günü için mesajlaşmak çok eski ritüellerden biridir. Fakat seviler gününde klişeleşmemek, sıradan olmamak adına önceden ona göndereceğiniz mesajlar konusunda küçük bir araştırma yaparsanız hem hazırlıklı olmuş olursunuz, hem de o güne dek en güzel mesaj seçeneklerine kavuşmuş olursunuz. İşte sizin için bir tane daha geliyor:

  sevgililer günü mesajları

  Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana. Kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde iyi geceler öpücüğü var. Hadi yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine koy, ben hep ordayım…

  Kısacası sevgili: bazen keyiflenmek adına onu aradığınızda bin bir öfkeyle geri dönüşünüze sebeb olsa da, sizi bir sms delisine çevirse de, yüksek doz sevgiden sizi aşk sarhoşu yapsa da sevgililer gününde en büyük jestleri hak eden kişidir daima. Bu yüzden:

  sevgililer günü mesajları

  ‘Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer kutlu olsun canım…’ sözünü hak eden kişi de sevgilinin ta kendisidir…

   

  Daha önce hiç duymadığınız, söyleyeceğiniz kişiyi şaşırtacak türden mesajlar arıyorsanız, tam olarak doğru yerdesiniz diyebiliriz. Sevgililer günü hediye almak, vermek, içinizden gelenleri söylemek, belki de sadece uzun uzun bakışmak için harika bir gün. Bu fırsatı kaçırmayın, fırsatı iyi kullanmaya bakın. Evet, 14 Şubat çok özel bir gün ama bu günü daha da özel kılacak şey sizin öncesinde yapacağınız hazırlıktır. Hediye seçimi, seçtikten sonra paketlenişi, yanına not iliştirilmesi, sunması, sunarken söylenecek söz, diye diye uzun bir liste olur. Bu liste gözünüzü korkutmasın çünkü planlı ilerlediğinizde aslında hepsi de tıkırında işleyecektir. Sevgililer günü mesajları kısa olsun mu istiyorsunuz? Hani en sade ve çok ağdalı sözcüklerden uzak, ne istediğini veren türde mesajlar… Biraz araştırma yapın, en çok hoşuna gidebilecek olanı ya da olanları seçin ya da beğendiğiniz mesajlardaki en ilgi çekici kelimeleri not edin. Biraz yardım alarak kendiniz bile sevgiliniz için dünyanın en romantik sözünü yazabilirsiniz. Söz yazma kabiliyetim hiç yoktur, hazır olanlara bir göz atayım derseniz de daha önce hiç duyulmamış, özgün sözlere bakmanızı öneriyoruz.

  Sevgililer günü hediye için sıkı bir araştırma sürecinden geçtiniz ve sıra geldi doğru mesajla hediyeyi bütünleştirmeye. Şimdi bu söyleyeceğimiz size komik gelebilir ama aldığınız hediyeye göre mi mesaj yoksa mesaja göre hediye mi? Yanlış duymadınız, hayatta her şey bir bütün ve bu küçük ama önemli detay da sevgililer gününüzü “mükemmel” yapacak. Aldığınız hediye “komik” bir konsepte sahip olabilir. Dolayısıyla seçeceğiniz sevgililer günü mesajları kısa olanları da esprili bir dile sahip olmalı. gerçekten romantik bir hediye aldığınızı düşünüyorsanız da o zaman içinizdeki şairi konuşturmaya başlasanız iyi edersiniz, bizden söylemesi!

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply