Bisküvi Görünümlü Not Defteri

Ürün Kodu : S-10482
24,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Bisküvi Görünümlü Not Defterini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

AÇIKLAMA

En yakın arkadaşınızı ilginç bir hediye ile mutlu etmeye hayır demeyeceğinizi düşündük ve sitemize Bisküvi Görünümlü Not Defteri'ni ekledik. Üstelik bu not defteri benzerlerinden çok daha farklı ve özel!

Arkadaşa hediye seçimi oldukça basit bir işlemdir. Arkadaşınızın zevkine ve kişiliğini en iyi şekilde bildiğiniz sürece hediye seçemkte zorlanmazsınız. Sıradışı bir kişiliğe sahip arkadaşınıza da sıradan hediyeler vermek olmaz elbette ki. Onun kişiliğini yansıtacak, yüzünde tebessüme sebep olacak o farklı hediyeyi bulmaktır olay. Sizlere önereceğimiz Bisküvi Görünümlü Not Defteri farklılıktan hoşlanan arkadaşınıza herhanhi bir günde veya özel günlerinizde sunabileceğiniz ilginç hediyelerden. Evinde, eğer çalışıyorsa ofisinde veya okulda kullanabileceği bu sıradışı not defteri ile keyif dolu anlar yaşayacağı kesin. Isırılmış bisküvi görünümündeki not defterine sevgili arkadaşınız en özel notlarını ve bilgilerini yazacak, her kullandığında ise sizi sevgiyle anımsayacak. Belli bir süre sonra kullanılmasa bile tatlı bir anı olarak saklanacağından emin olabilirsiniz.

Arkadaşa doğum günü hediyesi, ofis hediyesi veya okul hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Bisküvi Görünümlü Not Defteri'ni satın alamk için daha fazla beklemeyin. Hemen sitemizden siparişinizi verin bu sıradışı ürün ile arkadaşınızı mutlu edin. Farklılıktan hoşlanan biri olarak dilerseniz kendiniz için de tercih edebilirsiniz.