Biricik Babanıza Özel Satranç Seti

Ürün Kodu : S-3421
149,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Biricik Babanıza Özel Satranç Seti Özellikleri:

  • Masif ahşaptan üretilmiştir.
  • Satranç taşları ahşaptır.
  • 39,5 cm x 39,5 cm

Yorumlar

Emine A.
25.06.2015
Çok güzel beklediğimden daha kaliteli geldi ancak satranç tahtasıda daha özel bir Kutuya koyulabilirdi muhafazası için

AÇIKLAMA

Biricik babanıza özel satranç seti ile babalar gününde ona en büyük sürprizi yapın!

Babalar gününde babaya hediye seçimi özen ister. Zira bu hediyeler babamıza verdiğimiz değeri açığa çıkarır. Babalara verdiğiniz değeri üst düzeyde açığa çıkarmanın yolu da isme özel hediyelerdir. Biricik babanıza bu özel gününde kişisel tasarımıyla hediye edebileceğiniz bu güzel ürünse, biricik babanızı onore edecektir. Babalar gününde alınabilecek hediyeler arasında bulunan bu satranç seti babanıza kendini bir kral gibi hissettirecektir.

 

Atıyla, filiyle, piyon, vezir ve şahıyla her bir taşının ayrı bir şekilde hareket edebilme özelliğine sahip olan satranç oyunu, tüm oyunlardan farklı karakterlerdeki oyunlardan biridir. Bu sayede beyinin her bölgesi ayrı bir fonksiyonda çalışır ve dikkat artarak, yoğunlaşma becerisi de yükselmiş olur. Eğer sizlerde bu babalar gününde babanıza farklı ve faydalı bir hediye vermek istiyorsanız, ona kesinlikle bu güzel satrançtan armağan edebilirsiniz. Erkeğe alınacak en güzel hediye lerden biri olacak olan bu güzel armağan, babaya olan sevginizi de açığa çıkaracak aynı zamanda.

 

Bu güzel satranç setinin tam da ortasında babanızın ad – soy ad baskısı bulunacağı gibi, aynı zamanda da ona iletmek istediğiniz özel mesaj yer alacak. Bundan böyle evde oturan emekli babanızın evdeki boş geçirdiği tüm saatleri sıkıcılıktan arınacak ve bu güzel satranç sayesinde turnuva vakitlerine dönüşecektir. Sizinle, aile fertleriyle ya da eş – dostla oynayabileceği bu güzel oyun, onu fevkalade oyalayacağı gibi, aklının berraklaşmasında da katkıda bulunacaktır.

 

Aynı gün kargo hediye seçeneğiyle  satranç setine hemen şimdi sahip olun!

 

Babanıza keyifli dakikalar yaşatacak, arkadaşlarıyla eğlencenin en güzelini yaşayacak özel bir satranç seti hediye ederek onu çok mutlu edebilirsiniz. Doğduğunuz andan itibaren en mutlu anlarını sizinle yaşayan sizin attığınız ilk adımdan itibaren yapmış olduğunuz her şeyden mutlu olan babanıza böylesine özel bir satranç seti hediye ederek sizin için ne kadar özel olduğunu belirtebilir ve onu sevdiğinizi bir kez de bu satrançla anlatabilirsiniz.

Her şeyin en iyisine layık olan babanız için en özel hediye sadece ona hazırlanacak bu satranç seti olacak.