Babaya Hediye Özel Tasarımlı Kanvas Tablo 40x40

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
119.90 TL
Ürün Kodu : 15643

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün ölçüleri: 40 x 40 cm'dir.
  • Malzeme: Ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas kağıdına baskı
  • Babaya Hediye Özel Tasarımlı Kanvas Tablo 40x40 özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Babaya en güzel hediye vermek istiyorsanız bu durumda onun için son derece anlamlı ve mutluluk verici olacak Babaya Hediye Özel Tasarımlı Kanvas Tablo 40x40 tercih edebilirsiniz. Babanız ile birlikte en güzel anlarınızdan birisinin tablo üzerinde yer alması ile birlikte, evinizin en güzel köşesinde babanızın sizin için ifade ettiği anlamı göz önünde tutabilirsiniz.

Sadece yetişkin çocuklar için değil aynı zamanda annelerinin yardımı ile bebekler ya da küçük çocuklar için de tercih edilecek bu hediye, çocuklarının babaları ile en mutlu anlarının güzel bir yansıması olarak babaları çok mutlu edecektir. Özellikle yeni baba olmuş olanlar için de tercih edilecek bu ürün ahşap çıtalar üzerine doğal dokuya sahip olan kanvas kağıdına basıldığı için tablo gibi görünmektedir.

Kendi özel hediye paketinde gönderilen ürüne yüksek teknoloji ile baskı yapıldığı için son derece net ve canlı görünüme sahiptir. Kullanıma bağlı olarak silinme ya da solma göstermediği gibi aynı zamanda da evinizin en güzel köşesinde yıllar boyunca duracak bir hediye olacaktır. Özenli ve modern tasarımı sayesinde diğer fotoğraf çerçevelerinden de ayrılan ürün, bu bakımdan hem babalar günü için hem de babanızın diğer özel günlerinde öne çıkan bir ürün olmaktadır.