Babanız İçin Özel Tasarım Satranç

Ürün Kodu : S-3420
209,90 TL 189,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Babanız İçin Özel Tasarım Satranç Özellikleri:

  • Masif ahşaptan üretilmiştir.
  • Satranç taşları ahşaptır.
  • 39,5 cm x 39,5 cm

Yorumlar

özlem
26.04.2016
memnuniyet
Cok memnun kaldim teşekkür ediyorum. Tereddütlerm vardi fakat güvenli olmasi ve ilginizden ötürü cok sağolun
22.01.2015
Müşteri hizmetlerinin ilgisi,ürünün kalitesi ve hızlı teslimat için teşekkürederim. Ankaradan sipariş verdim 24 saat dolmadan ürünü teslim aldım gönül rahatlığıyla tavsiye ederim :)
neslihan k.
19.12.2014
süper çok beğendim...

AÇIKLAMA

Babanız için özel tasarlanmış satranç, bu babalar gününün en gözde hediyesi olabilir.

Satrancın tarihinin yaklaşık olarak M.Ö. 2000 yılına dayandığını ve Mısır piramitlerinin üzerinde kabartmalarının bulunduğunu biliyor muydunuz? Dilerseniz bu köklü ve zevkli oyunu özelleştirilmiş hali ve en klas formunda babalar gününde babanıza armağan edebilirsiniz.

Avrupa’da 15. Yy. dan itibaren soylular arasında oldukça popülerleşmiş olan ve kralların oyunu adıyla adlandırılan bu oyunu, dilerseniz krallara layık bir formda siz de babanıza hediye edebileceksiniz.

Rakibi şah – mat etmeyi hedefleyen bu oyun tehlikeli karelerden tehlikesiz karelere geçmeyi ve rakibi güçsüz kılmayı hedefliyor. En güzel hamleler konusunda hızlı düşünen ve rok, kale, şah, vezir, at, piyon gibi taşları iyi tanıyan ve en iyi şekilde hareket ettirmeyi bilen babanıza dilerseniz bu isme özel satrancı alabilirsiniz. Babalar günü hediye önerileri arasında bu güzel satranç first class hediyeliklerden olacaktır.

 

Satranç; hafızayı sürekli zinde tutmasıyla bilinen, okuma becerisini yükselten ve dolayısıyla da beynin yüksek kapasite de çalışmasını sağlayan yararlı oyunlardandır. Bunun yanı sıra satranç; kötü alışkanlıkları engellediği gibi, süratli düşünme ve hamle yapabilme yeteneğini güçlendirir, dikkat yoğunlaşmasında etkilidir, özgüveni arttırır, planlı  hareket etmeye  yönlendirir. Burada yazdığımız pozitif etkilerin tümü yapılan araştırmalar sonucu elde edilen verilerdendir. Hediye hazırlama konusunda  Hediye Sepeti’nin  yönlendirmelerine güvenebilirsiniz.

Bu nedenle satranç hem gelişmekte olan okul çağındaki çocukların zihin gelişiminden tutun da,  hafıza ile ilgili sorunlar yaşayan kişilerin dimasına kadar yüksek derecede yararlı etkiler sağlamaktadır. Bu isme özel, şık ve zarif bu satranç takımı; babanıza önümüzdeki babalar gününde üzerinde sevgi dolu babalar günü mesajı taşıyan en şık ve özel hediyelerden biri olacaktır.

Kişiye özel tasarımlar arasında babanız için tasarlanmış  bu satranç takımı her zaman gözünün bebeği gibi bakıp koruduğu  bir hediye olacak!

 

Satranç oynamaktan keyif alan babanız için oldukça özel bir hediye... Kendini başarılı bulduğu satranç turnuvalarında kullanmaktan keyif alacağı bu özel satranç babanızın bugüne kadar almış olduğu en değerli hediyesi olacak. Ona özel bir an yaşatmak ve bu ana şahit olmak istiyorsanız ismine özel bu satranç setini hediye etmenin tam sırası olacak.

Sıradan hediyelerden çok daha özel ve anlamını yıllarca koruyacak satranç üzerindeki yazılar asla silinmeyecektir.