Babalar Günü Hediyesi Çini Tasarımlı Duvar Saati

Ürün Kodu : S-8247
69,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Babalar Günü Hediyesi Çini Tasarımlı Duvar Saati özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yorumlar

Şükran O.
16.06.2020
Memnunum
Babalar Günü için babama isme özel bir saat sipariş ettim. İnanılmaz memnun kaldım, adım adım mesajla bilgilendirildim. Hediye de tam istediğim gibi çıktı. Teşekkürler.
Sertaç S.
19.06.2017
Kişiye Özel Saat
Vermiş olduğum sipariş sıkıntısız ve tam istediğim şekilde ulaştı teşekkür ederim.

AÇIKLAMA

Babalar günü hediyesi çini tasarımlı duvar saati babanıza çok farklı efektlerde bir hediye vermenize en güzel imkan!

Çini, geleneksel sanatlarımızdan en önemlisidir. Osmanlı tarihinden içinde bulunduğumu şu günlere kadar ölümsüz bir şekilde gelen tarihi miraslarımızdan olan bu sanat biçimi, Hediye Sepeti’ndeki saatlereyse en güzel şekilde yansıtılıyor.

Osmanlı saraylarının, türbe, camii vazo, tabakların ardından saatlere kadar aktarılan bu güzel sanat biçimini görsel sunumda bir saatle babanıza aktarmak isterseniz, babalar gününe özel hazırlanmış olan bu saatten babanıza armağan edebilirsiniz. Babaya alınabilecek hediyeler konusunda babanıza bu özel günde çinili saatle görsel bir şov sunabilirsiniz.

 

Altın sarısının, fıstık yeşilinin, toprak kırmızısının, ya da turkuaz mavisinin camların üzerine en güzel şekilde aktarılmasından esinlenerek hazırlanan bu saatte babanız geçmişin içinde bu günümüzü bulacaktır. Bu görkemli saatin üzerine babalar günü için duygularınızı en güzel şekilde aktarabilecek ve babanızla ilgili en güzel hisleri bu saatin üzerine dökebileceksiniz. Pembe, mavi, yeşil tonlarının en güzel şekilde işlenmiş olduğu bu saati babanıza verdiğinizde kesinlikle büyük bir mutluluk duyacak. Zira saatin tasarımının hoşluğu ayrı güzel üzerinde yazan mesajlarsa ayrı bir güzel gelecektir ona. Hediye eşya işte budur dedirtebilecek bir ürün için babanıza bu güzel hediyeyi rahatlıkla sunabilirsiniz.

 

Evinin salonunda, ya da ofisinin duvarlarında en güzel şekilde kullanabileceği bu saat sayesinde babanız sizinle ayrı bir gurur duyacak. Zira onun için seçilmiş olan bu isme özel hediye hem Osmanlı kültürünü ve el sanatlarını üzerinde en güzel şekilde barındıracağı gibi, her zaman ona sizi, yani biricik  evladını  hatırlatacak hediyelerden olacaktır. Erkekler için hediye seçenekleri yine en güzel babalar günü konseptiyle Hediye Sepeti’nde!

Babalar günü hediyesi için anlamlı ve özel bir hediye fikri ile karşınızdayız. "Biricik babama babalar günü hediyesi ne alabilirim?" diye şimdiden düşünmeye başladıysanız Hediye Sepeti'nin babanız için hazırladığı duvar saatini hediye edebilirsiniz.

Babalar günü hediyesi denildiğinde ilk olarak akla erkeklere hediye edilecek aksesuarlar gelir. Duvar saati fikri ile babanız için anlamlı ve farklı bir hediye seçerek ne kadar mutlu olacağını görebilirsiniz. Babanız için duygularınızı anlatacak özel mesajınızı da ekleyeceğiniz duvar saati babanızı heyecanlandırmaya yetecektir.