Avukatınıza Özel Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-3174
24,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 28 Haziran Çarşamba günü kargoya verilecektir.

Adalet terazisini dengede tutmaya çalışan haksızlara karşı mücadeleci davranan avukatlarımıza anlamlı bir hediye oluşturduk ve beğeninize sunduk; Avukatınıza Özel Kahve Kupası.

Üzerine özel bir mesaj yazdırabileceğiniz ve avukat arkadaşınızın isminin işlenmesiyle anlam kazanacak bu özel tasarım kupa herkesin sahip olması geren özel bir hediyedir. Avukatlık mesleğini gerektiği gibi yerine getiren avukat sevdiklerinizi şaşkınlığa uğratacak ve kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak bu kupa ile yudumlanan içecekler ekstra bir keyifli olacaktır. Avukatınıza Özel Kahve Kupası'nı çay/kahve kupası olarak kullanmasalar bile ofislerinde veya evlerinde çalışma masalarında kalemlik olarak da kullanabilirler. Üzeri süblimasyon baskı tekniği ile şekillenecek kupa üzerindeki yazılar asla silinmeyeceğinden hediyenizin anlamını hiç yitirmemesini ve özel kalmasını sağlayacaktır.

Güne çayını ve kahvesini yudumlayarak başlayan avukat dostlarınız için hem anlamlı hem de kullanışlı bir armağan olabilecek Avukatınıza Özel Kahve Kupası'nı sitemizden hazırlatmak ve satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Aksi halde bu özel hediye tükenebilir!

 

Avukatınıza Özel Kahve Kupası'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.