Avukatınıza Özel Kahve Kupası
Avukatınıza Özel Kahve Kupası
Avukatınıza Özel Kahve Kupası
Avukatınıza Özel Kahve Kupası
Avukatınıza Özel Kahve Kupası
Avukatınıza Özel Kahve Kupası
Avukatınıza Özel Kahve Kupası
Avukatınıza Özel Kahve Kupası
Avukatınıza Özel Kahve Kupası
Avukatınıza Özel Kahve Kupası

Avukatınıza Özel Kahve Kupası

Ürün Kodu : 3174

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Avukatınıza Özel Kahve Kupası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Avukatınıza özel kahve kupası ile avukatınızın gönlünü en naif şekilde alın!

Öncelikle gerçek avukatlık yapan tüm avukatları tebrik ederek başlamak istiyoruz öze. Ve elbette onlara büyük saygı duyduğumuzu da eklemek istiyoruz. Zira avukatlık bu dünyanın en zor mesleklerinden biridir.

Neden derseniz adaleti sağlamak da bu dünyanın en zor işlerinden olduğundan. Eh avukatlar ve savcılar ya da hakimler de adalet sağlayıcı kimliklerin temel taşlarından olduğundan her birinin işi de birbirinden zordur. Özel doğum günü mesajları nı söyleyerek avukatınıza  yaş gününde armağan edebileceğiniz en manalı kupa hediyesi bu sayfada yer alıyor.

Kimi zaman katiller, kimi zaman hırsızlar, kaçakçılar, kara para aklayıcılar, illegal işler yapan karanlık kimliklerle yüz yüze gelmek zorunda kalan ve bu kişiler karşısında dava güderek delil toplayarak müvekkillerini savunmaya çalışan avukatlar insanlığın adalet neferlerindendir.

Hal böyle olunca bir avukatın da tuttuğunu koparan, güçlü, karakterli ve sağlamlık bir yapıya, güçlü sinir sistemine sahip olmaları gerekmektedir. İşte sadece bir bardak hediyesiyle tüm bu zorlukları anladığınızı ve avukatınızı çok takdir ettiğinizi belli eden bir kupa hediyesiyle avukatınızın gönlünü alabilir ve onu gülümsetebilirsiniz dilerseniz. Avukata hediye mi dediniz? Bakın bu sayfada onlar için hazırladığımız ne kadar güzel ve anlamlı bir kupa yer alıyor.

 

Hediye Sepeti’nin bu sayfasında bulunan avukatlara özel kahve kupası ile bu mümkün. Bu ilgin avukat kupasında insanları kucaklamış lan dev bir terazi bulunuyor ve bu terazinin bir kefesinde hırsızları tasvir eden  karanlık bir adam  simgelenmişken, diğer  kefesindeyse adaleti temsil eden düzgün vasıflı, erdemli ve  güzel insanlar bulunuyor. Avukatların adaleti sağlamak adına adalet terazinin başında ne gibi çileler çektiğini en güzel şekilde anlatan bu güzel kupa tablosu avukatlarınızı güldürdüğü kadar düşündürecektir de. Avukatlara hediye en güzel özlü sözlerin üzerinde yer aldığı Baskı kupa karşınızda duruyor.

Adalet terazisini dengede tutmaya çalışan haksızlara karşı mücadeleci davranan avukatlarımıza anlamlı bir hediye oluşturduk ve beğeninize sunduk; Avukatınıza Özel Kahve Kupası.

Üzerine özel bir mesaj yazdırabileceğiniz ve avukat arkadaşınızın isminin işlenmesiyle anlam kazanacak bu özel tasarım kupa herkesin sahip olması geren özel bir hediyedir. Avukatlık mesleğini gerektiği gibi yerine getiren avukat sevdiklerinizi şaşkınlığa uğratacak ve kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak bu kupa ile yudumlanan içecekler ekstra bir keyifli olacaktır. Avukatınıza Özel Kahve Kupası'nı çay/kahve kupası olarak kullanmasalar bile ofislerinde veya evlerinde çalışma masalarında kalemlik olarak da kullanabilirler. Üzeri süblimasyon baskı tekniği ile şekillenecek kupa üzerindeki yazılar asla silinmeyeceğinden hediyenizin anlamını hiç yitirmemesini ve özel kalmasını sağlayacaktır.

Güne çayını ve kahvesini yudumlayarak başlayan avukat dostlarınız için hem anlamlı hem de kullanışlı bir armağan olabilecek Avukatınıza Özel Kahve Kupası'nı sitemizden hazırlatmak ve satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Aksi halde bu özel hediye tükenebilir!