Aşk Hormonu Oksitosin Tasarımlı İsme Özel Kupa Bardak

Bugün sipariş verirseniz en geç 27 Mart Pazartesi günü kargoya verilecektir.
İndirime Son
94.90 TL
80.66 TL
Ürün Kodu: 16702

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen;  klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgili olmak özel hediyeleri gerektirdiği için sevgilinizi çok mutlu edecek hediyeleri seçebilmeniz büyük önem taşır. Bu bakımdan sevgilinizi her zaman değerli hissettirecek ve aşkınızın ne kadar değerli olduğunu her zaman göz önüne getirecek olan Aşk Hormonu Oksitosin Tasarımlı İsme Özel Kupa Bardak sayesinde ona özel bir sürpriz yapabilirsiniz. Tamamen sevginize özel olarak hazırlanacak olan kupa bardak, sevginizin ne kadar değerli olduğunun anlaşılmasını sağlayacağı gibi aynı zamanda da aşk bağlarınızın daha da artmasına neden olacaktır.

Özellikle sevgililer günü, doğum günü, yıl dönümü gibi çok özel günlerde değerli bir hediye olacak bu hediye, sıradan bir günü özel hale getirmek için de yardımcı olacaktır. Sevgiliniz için tercih edeceğiniz büyük ya da küçük hediyeler sadece boyutları için değil, aynı zamanda işlevsel özellikleriyle de önemlidir.

Ergonomik tasarımı ile sevgilinizin her zaman evde ya da ofiste yanında tutacağı bu özel kupa, porselenden yapıldığı için sağlıklı bir kullanıma sahiptir. Bunun yanında üzerinde yer alan yüksek baskı kalitesinde olan baskıları ise solma ya da silinmelere karşı da dayanıklı olduğu için her zaman kullanıma uygundur. Tasarımı ve işlevsel özellikleri ile sevgilinizin çok hoşuna gidecek!