Arkadaşa Yeni Ev Hediyesi Mutfak Önlüğü

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
84.90 TL
Ürün Kodu : 16109

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Önlükler %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün boyutu: 80x60 cm'dir.
  • Kırmızı, ve Siyah renk seçenekli
  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya ( 40 derecede ) kadar dayanıklıdır.
  • Arkadaşa Yeni Ev Hediyesi Mutfak Önlüğü özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşlıklar her zaman özeldir ve özellikle yakın arkadaşlara karşı kurulan bağların çok daha sağlam olması gerekmektedir. En kötü günlerde bile yanınızda olan arkadaşlarınız için özel hediyeler seçerek onların daha fazla mutlu olmasını sağlamak adına Arkadaşa Yeni Ev Hediyesi Mutfak Önlüğü tercih edebilirsiniz.

Yemek yapmayı sever arkadaşlarınız için çok doğru ve özenli bir tercih olacak bu önlük, böylece arkadaşınızın birbirinden lezzetli yemekleri yaparken kendisine büyük bir katkı sunacaktır. Hoş tasarımı ve kullanışlı yapısı ile öne çıkan önlük sayesinde arkadaşınızın mutfakta geçireceği süreleri de arttırabilirsiniz.

Özellikle en yakın arkadaşa doğum günü hediyesi olarak da değerlendirebileceğiniz önlük, doğum günleri için de doğru bir hediye anlamı taşıyacaktır. Tamamen pamuktan yapılan yapısı sayesinde kullanım için sağlık açısından hiçbir sorun taşımaz. Yumuşak dokusu sebebiyle uzun süreli kullanımlarda bile rahatsızlık yaratmaz. Bu sayede tarifi çok daha uzun süren yemeklerde bile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Üzerinde yer alan ve önlüğe ayrı bir sevimlilik veren baskısı ise yüksek baskı kalitesi ile yapılmış olup kullanıma ya da zamana bağlı olarak solma ya da silinme göstermez. Önlük tüm bu özellikleri ile arkadaşlarınızın her zaman kullanacağı bir hediye anlamı taşıyacaktır.