Antalya İline Özel Tasarımlı Anahtarlık

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
29.90 TL
Ürün Kodu : 15754

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Anahtarlık 5x5 cm boyutlarındadır.
  • İki yüzüne de süblimasyon baskı yapılır.
  • Anahtarlık sert parlak ve pürüzsüz bir yüzeyden oluşmaktadır.
  • Antalya İline Özel Tasarımlı Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Anahtarlıklar arasında Türkiye’nin olduğu kadar dünyanın da sayılı güzel yerleri arasında sayılan Antalya’yı anımsattığı için öne çıkan Antalya İline Özel Tasarımlı Anahtarlık sayesinde özellikle Antalya’yı seven ya da birlikte bu özel bölgede vakit geçirdiğiniz sevdiklerinize özel bir sürpriz yapabilirsiniz. Yüksek kalite baskısı ve dayanıklı yapısı nedeniyle uzun ömürlü kullanım sunan ve Antalya’yı her zaman hatırlamasını sağlayacak olan anahtarlık, özel bir hediye olacaktır.

Antalya, yabancı turistlerin gözdesi olan bir bölge olduğu kadar yerli turistlerin de özellikle yaz aylarında tercih ettikleri bir bölge olmaktadır. Masmavi denizi, özel tatil ovaları, canlı plajları ve kültürel dokusu ile her zaman yeni maceralara ve tanışıklıklara sebep olan Antalya tatil ve mutluluğun yeri olarak bilinmektedir. Antalya’ya giden herkes için de en mutlu anlarını yaşadığı bir yer olarak hafızasında kalmaktadır.

Antalya’nın böylesi iz bıraktığı sevdikleriniz için onların hiçbir zaman Antalya’yı unutmamasını sağlamak üzere tercih edeceğiniz bu özel anahtarlık, her fırsatta Antalya’nın güzelliğini gözler önüne getirecektir. Birlikte ya da ayrı olarak geçirdiğiniz özel tatil anlarının birer yansıması ya da anısı olacak anahtarlık, sadece Antalya’ya gittiğiniz sevdikleriniz için değil, Antalya’ya gitmek istediğiniz sevdiklerinize de davet etmek için kullanılabilir.