Annem ve Ben Canvas Tablo 65x95

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
199.90 TL
Ürün Kodu : 10021

Annem ve Ben Canvas Tablo 65x95 özellikleri:

Gönderdiğiniz resimler üzerinde arka planda ve resim üzerinde herhangi bir düzeltme yapılmamaktadır.​

  • 65x95 cm ölçülerindedir

Anneler, dünyanın en kutsal varlıklarıdır. Cenneti ayaklarının altında taşıyan değerli annelerimiz bizleri dünyaya getirip, hiçbir zaman elimizi bırakmayan ve her zaman yanımızda gördüğümüz kıymetlilerimiz… Onların bize olan şefkati eşsiz ve verdikleri sevgi hep karşılıksız. İnsan ancak annesinin sevgisinden şüphe etmeden yaşar, ancak onun fedakarlıklarının bir sınırı olmadığını bilerek hayatta kalır.

Bizlerin mutluluğunu yeri geldiğinde bizden daha fazla düşünen ve her kötü durumda, her koşulda yanımızda olan değerli annelerimize özel günlerinde mutlu edecek en az onun kadar özel bir hediye vermeye ne dersiniz? Annem ve Ben temalı kanvas tablo “Anneler Günü hediyesi ne alınabilir?” sorunuza harika bir cevap olacaktır. Doğum gününde anne için hediye olarak düşünülebilecek kanvas tablo adeta bir ressamın fırçasından çıkmışçasına hoş görüntüsüyle annenizin gönlünü fethedecek bir seçenek olacaktır. Annenizle birlikte geçirdiğiniz en güzel anlardan birini simgeleyen bir fotoğrafınız ile oluşturulan kanvas tablo annenizin kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır.

Annenize kişiye özel tablo ile hissettiğiniz güzel duyguları en güzel şekilde anlatın. Fotoğraflı hediyeler arasında annenize hitap edecek ve onu duygulandıracak bu hediye evin en güzel köşesini süsleyecek ve ortama sıcak bir hava katacaktır. Annenize duyduğunuz sonsuz sevgiye ev sahipliği yapacak bu tablo hediye edebileceğiniz ve anlamını hiçbir zaman kaybetmeyecek hediyelerdendir. Sizi yarınlara taşıyan ve hayatta sizin için sürekli çabalayan biricik annenizi mutlu etme sırası sizde ise ona en güzel anınızı tekrar yaşatacak bu tabloyu hediye edin.

Sevdiklerinize sizin için ne kadar kıymetli olduklarını hissettirebileceğiniz orjinal hediyeler Hediye Sepeti’nde aynı gün kargo avantajıyla sizlerle!