Anneler Günü Hediyesi Kişiye Özel Kupa Bardak

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%7 indirim
34.9 TL
32.46 TL
Ürün Kodu : 16734

Satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Anneler Günü Hediyesi Kişiye Özel Kupa Bardak özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Anneler günü hediyeleri her zaman özel olmalıdır çünkü bu özel günü annenizi ne kadar çok sevdiğinizi göstererek geçirmeniz gerekir. Anneler Günü Hediyesi Kişiye Özel Kupa Bardak isme özel tasarımı sayesinde annenizin en mutlu geçireceği günü çok özel ve mutlu geçirmesini sağlayarak özel bir kullanım kolaylığı sunuyor. Anneler gününün unutulmaz bir hediyesi olarak her zaman kullanılacak kupa bardak annenizi çok mutlu etmenizi sağlayacak.

Anneniz yaşamdaki en değerli kişidir çünkü size küçüklükten itibaren büyük bir sevgi ve şefkat ile yaklaşmıştır. En kötü anlarınızın kolayca geride kalması, en zorlu anlarınızın da çabuk geçmesini sağlamıştır. Bu yüzden anneniz diğer yakınlarınızdan çok daha ayrıcalıklı ve özel bir yere sahiptir.

Özel olarak tasarlanmış olan bu özel kupa sayesinde anneniz kendisini çok iyi hissedecek, ergonomik tasarımı sayesinde rahatlıkla istediği her zaman kupayı kullanabilecektir. Üzerinde yer alan özel baskısı yüksek kaliteyi içerdiği için solma ya da silinmelere karşı dayanıklı yapısı ile öne çıkmaktadır. Bu sayede annenize sevginiz her zaman ebedi kalacaktır. Porselenden yapılmış olan kupa aynı zamanda sağlıklı bir kullanım da sunar. Bunun yanında içeceklerin tatlarının da doğru şekilde algılanmasına yardımcı olur.