Anneler Günü Hediyesi Esprili Mini Ahşapfoto

Bugün sipariş verirseniz en geç 17 Mayıs Pazartesi günü kargoya verilecektir.
74.90 TL
Ürün Kodu : 16813

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Ürün 16 cm x 22 cm boyutlarındadır.
  • Kalınlığı 1,5 cm olan masif ahşap levhaya UV baskı teknolojisi ile işlenmektedir.
  • Masaüstünde durması için ayaklık aparatı ile birlikte gönderilmektedir.
  • Anneler Günü Hediyesi Esprili Mini Ahşapfoto özenle hediye paketi yapılarak gönderillmektedir.

Başta anneler gününde alınabilecek hediyeler arasında öne çıkan Anneler Günü Hediyesi Esprili Mini Ahşapfoto anneniz için her zaman özel bir sürpriz yapabilmenize olanak tanıyor. Bu özel hediye ile annenizi ne kadar çok sevdiğinizi gösterebileceksiniz. Anneler, çocuklarının küçüklüklerinden itibaren onların yanlarında her zaman olarak büyük bir sevgiye sahiptirler. Anneniz bu yüzden yaşamınızdaki en değerli kişi olduğu için ona özel hediyeler tercih etmeniz, kendisinin çok mutlu olmasına yardımcı olacaktır.

Özenle tasarlanmış olan bu ahşapfoto annenize kalıcı bir hediye vermek için ideal bir hediye olarak öne çıkıyor. Ahşap yapısı ile evde ya da işyerinde annenizin çok severek kullanabileceği hediye bu sayede ona karşı olan sevginizi her fırsatta ifade etmenize imkan veriyor.

Üzerinde yer alan baskılar yüksek baskı kalitesine sahip olduğundan zamana bağlı olarak silinme ya da solma göstermez. Bu sayede her zaman, sevgi dolu özelliğini korumuş olur. Annenizin çok seveceği bu özel hediye, şimdiye kadar aldığı en değerli armağanlardan birisi olacaktır. Özel hediye paketinde gönderileceği için annenizden uzakta bulunuyorsanız anneler gününde özel bir sürpriz de yapabilirsiniz. Sadece anneler günü için değil sıradan bir günü de özel hale bu hediye ile getirebileceksiniz.