Ailenize Özel Mottolu Dekoratif Ev Hediyesi Akrilik Çerçeve

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İndirime Son
189.90 TL
153.82 TL
Ürün Kodu: 15870

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 100 x 150 x 15 mm ölçüsündedir.
  • Malzeme: Akrilik (Plexiglass)
  • Cama benzeyen şeffaf bir yapıya sahiptir.
  • Cam gibi kolay kırılan bir malzeme değildir.
  • Yapılan baskı oldukça dayanıklıdır.
  • Kullanım Alanı: ofiste, çalışma masasında, dekoratif raflarda ya da istediğiniz en özel yerlerde
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Aile olmak yaşamda en önemli adımlardan birisidir çünkü artık tüm yaşama ayrı olarak değil, bir arada bakmayı gerektirir. Her ailenin mutlulukları, paylaşımları, yaşadıkları ve bir arada duydukları haz ayrıcalıklıdır. Ancak günlük yaşam temposunda aileyi bir araya getiren temel değerlerin unutulması da pek muhtemeldir.

Aileyi bir araya getiren değerleri hiçbir zaman unutmamak ve mutluluğunuzu her daim görünür kılmak için harika bir seçim olacak Ailenize Özel Mottolu Dekoratif Ev Hediyesi Akrilik Çerçeve sayesinde birlikteliğinizin anlamını göz önünde tutabilirsiniz.

Sadece kendi aileniz için değil sevdikleriniz için de anlamlı ev hediyelik eşyaları arasında bulunacak bir anlamlı ürün, aile kavramını bir araya getiren tüm değerlerin göz önünde tutulmasını, gülümsemenin, eğlencenin, dayanışmanın, saygının, sevginin, hayallerin, bir arada olmanın ve paylaşmanın ifadesi olacaktır. Böylece aileyi bir araya getiren tüm üyelerin birbirlerine yaklaşımlarının da bir özeti olan bu özel ürün, bu yapısı sayesinde mutlu ailelerin adeta bir manifestosu olarak okunabilecektir. Yüksek baskı kalitesi sayesinde her zaman değerli hissetmek ve ailesini korumak isteyenlere hitap eden ürün, kendi aileniz için olduğu kadar yakınlarınızın da evlerin de kendisine ayrıcalıklı, anlamlı  ve özel bir yer bulabilecektir.