14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi Kişiye Özel Mini Ahşapfoto

1 Saat 38 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
299.90 TL
Ürün Kodu: 16570

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün 16 cm x 22 cm boyutlarındadır.

  • Masaüstünde durması için ayaklık aparatı ile birlikte gönderilmektedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgililer için birlikte geçen her gün özel anlamlara sahiptir. Çünkü sevgililer bir arada olmaktan büyük bir keyif duyarlar ve mutlulukların böylesine özel olmasından çok hoşlanırlar. Ancak sevgililer için özellikle sevgililer gnü çok daha özel bir anlama sahiptir. Bu özel günde sevginin sınırları ortadan kalkar ve sevgilinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu hediyeler üzerinden ifade etmeniz gerekir.

Tamamen sevgilinize özel bir sürpriz yapabilmeniz için harika bir seçenek sunan 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi Kişiye Özel Mini Ahşapfoto sayesinde sevgilinizi başta sevgililer günü olmak üzere her zaman çok mutlu edebileceksiniz. Sadece sevgililer günü için değil sevgilinizin doğum gününden benzeri özel günlere kadar doğru bir hediye olacak bu özel ahşapfoto sevgiliniz için çok anlamlı olacaktır.

Alışılmış hediyeler yerine farklı hediyeler tercih ederek kutlama yapacaklara hitap eden ahşapfoto yüksek baskı kalitesine sahiptir. Bu sayede üzerinde yer alacak fotoğrafınız zamana ve kullanıma bağlı olarak solma ya da silinme göstermez. Özel tasarımı ile sevginizi ifade edecek mesaj ve isimleriniz de yine yüksek kaliteleri ile birlikte her zaman sevginizin değerini ve mutluluğunu göz önünde tutmak için yardımcı olur.