Typography Türkiye Tasarımlı Hediye Tişört

Ürün Kodu : S-10760
29,90 TL

Hediye Sepeti.com'un tasarladığı ilgi çekici tişört modellerinden biri daha; Typography Türkiye Tasarımlı Hediye Tişört.

İstediğiniz her yerde büyük bir gururla giyebileceğiniz bu tişört modelimiz ülkemize verdiğiniz değerin yansıması olacak adeta. Tasarımında güzel ülkemizin coğrafi haritasını kullandığımız bu tişört modeli aynı zamanda ülkemizin şehirleri ile detaylandırılmıştır. Severek giyeceğinizi düşündüğümüz Typography Türkiye Tasarımlı Hediye Tişört'ü yalnızca evinizde değil işe giderken, okulda, yürüyüşte, sporda, tatilde kısacası dilediğiniz her yerde keyifle kullanabilirsiniz. Nereden edindiğinizin merak konusu olacağı bu sıradışı tişört modeliniz ile ülkemize olan bağlılığınızı hoş bir şekilde dışa yansıtabileceksiniz. Kendiniz için hazırlatabileceğiniz Typography Türkiye Tasarımlı Hediye Tişört'ü anlamlı hediyelerden biri olarak sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz. İster erkek sevgiliye hediye, ister bayan sevgiliye hediye, arkadaşa hediye veya anneye/babaya hediye olarak satın alabileceğiniz tasarım tişörtümüz ile en doğru seçimi yaptığınızı sevdiklerinizin yüzlerindeki o mutlu ve şaşkın ifadeyi gördüğünüz vakit anlayacaksınız. Severek kullanacakları bu tişört ile sizi daima sevgiyle anacaklarından da şüpheniz olmasın.

Sürpriz bir hediye olarak ülkesine aşık yaşayan bay ya da bayan sevdiklerinize armağan edebileceğiniz Typography Türkiye Tasarımlı Hediye Tişört'ü istediğiniz renk ve bedende hazırlatmak ve en sevdiklerinize en özel günlerinizde armağan etmek istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi geçin. Hediye Sepeti.com'un manevi hediyeler kategorsinde yer alan bu tişört modelini kaçırmayın.

 

Typography Türkiye Tasarımlı Hediye Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.