0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comSevimli Peluş Yastık

Ürün Kodu : S-10540
49,90 TL

Masum bakışlarına aşık olduğunuz biricik aşkınıza en az kendisi kadar masumane, şipşirin bir hediye vermeye ne dersiniz? Hayatınızın aşkına doğum günü hediyesi olarak veya sürpriz bir hediye olarak verebileceğiniz Sevimli Peluş Yastık, başucundan bir an ayırmayacağı bir hediye.

Sımsıkı sarıldığında huzur bulacağı Sevimli Peluş Yastık sevgilisine klasik hediyeler vermekten sıkılanlar için birebir. Masum ve sevimli görüntüsü ile sevgilinizi kendine aşık edecek bu peluş oyuncak şimdiye kadar aldığı en tatlı hediye olacak. Sevimli Peluş Yastık ile sevgilinizin çocuk ruhunu ortaya çıkarabileceksiniz. Gece uykuya dalarken sarılacağı bu sevimlilik abidesi sevgilinizin en yakın arkadaşı da olacaktır. Konuşup dertleşebileceği Sevimli Peluş Yastık'ı çok seveceğinden emin olabilirsiniz. Kırmızı, mavi, turuncu veya yeşil renk seçeneğinden birini seçip sevgilinize özel gün hediyesi olarak sunduğunuzda büyük bir şaşkınlıkla ve heyecanla karşılayacağı Sevimli Peluş Yastık ile en doğru seçimi yaptığınızı onun yüzündeki mutluluğu gördüğünüzde anlayacaksınız.

Mutluluk verici bir hediye olarak biricik aşkınıza armağan edebileceğiniz Sevimli Peluş Yastık'ı kaçırmamak ve hemen satın almak adına tek yapmanız gereken sitemizden siparişinizi tamamlayıp tarafımıza iletmek olacaktır. Sevgilinizin odasında şirin bir detay, televizyon karşısında ona eşlik edecek şirin bir arkadaş, uykuda sarılabileceği yumuşacık bir yastık olabilecek bu peluş ile ona doyumsuz mutluluklar yaşatacağınızın garantisini verebiliriz.

 

Sevimli Peluş Yastığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Sevimli Peluş Yastık 45 cm x 45 cm ölçülerindedir.
  • Uzun ve yumuşak tüy yapılı olup asla terletmez.
  • Üstünde nakış işlemeli sevimli yüz vardır.
  • 30 derecede ve elde yıkamanız önerilmektedir.
  • Yıkamada deterjan kullanılmaz.
  • Kurutmaya ütü kullanmayın.
  • Oda ısısında kurutun.
  • Oyuncak kuruduktan sonra tarama işlemi yapılır.

Sevimli Peluş Yastık özenli peketlemesi ile gönderilmektedir.