0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comGül Tutan 50 Cm Peluş Ayıcık

Ürün Kodu : S-10431
69,90 TL

Sevgilinizin karşısına hiç beklemediği bir anda şirin mi şirin ve aynı zamanda da romantik bir hediye ile çıkmaya ne dersiniz?

Bir anda hayatınıza girip herşeyiniz olan biricik aşkınızı yalnızca özel günlerinizde değil herhangi sıradan bir günde de küçük bir hediye ile mutlu etmelisiniz. Onunla geçirdiğiniz zamanların, ondan duyduğunuz güzel sözlerin, size duyduğu o derin sevginin kıymetini bildiğinizi ifade etmenizi sağlayacak bu küçük hediye ile aranızdaki sevgi bağını daha güçlü kılabilirsiniz. Bu hediye ne tür birşey olabilir? derseniz eğer işte size harika bir alternatif! Tüm şirinliği ve romantik gül detayı ile sevgilinize gitmeyi bekleyen Gül Tutan 50 Cm Peluş Ayıcık.. Bilirsiniz ki bayanlar peluş ayıcıklara asla hayır diyemezler ve onları gördükleri vakit sevimli bir kız çocuğuna dönüşürler. Sevgilinizin içindeki o küçük çocuğu uyandırmak adına vereceğiniz bu sevimli hediye ile onu dünyanın en mutlu insanı yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Gül Tutan 50 Cm Peluş Ayıcık'ın sevimlisi görüntüsünün dışındaki en belirgin diğer özelliği de elinde tuttuğu ve sizin adınıza sevgilinize sunacağı aşk dolu kıpkırmızı bir gül. Böylelikle hem oldukça romantik hem de şirin bir özel gün hediyesi olabilecek Gül Tutan 50 Cm Peluş Ayıcık ile en doğru seçimi yaptığınızdan emin olacaksınız.

Hayatınızın aşkı olarak gördüğünüz o müthiş insana herhangi sıradan bir günde sürpriz bir hediye niteliğinde verebileceğiniz Gül Tutan 50 Cm Peluş Ayıcık'ı sevgililer günü, doğum günü, yıldönümü gibi en özel günlerinizde de ona sunabilir bu günleri daha da değerli kılabilirsiniz. Sevgiliye alınabilecek en romantik ve en şirin hediyelerden biri olabilecek bu ayıcığı kaçırmamak adına elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

 

Gül Tutan 50 Cm Peluş Ayıcığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Gül Tutan 50 Cm Peluş Ayıcık insan sağlığına zarar vermeyen malzemelerden üretilmektedir.
  • 50 cm.
  • 30 derecede yıkanır.
  • Yıkamada sırasında deterjan ve kimyasal kullanmayınız.
  • Kurutmada ütü kullanmayın.
  • Oda ısısında kurutun.
  • Oyuncak kuruduktan sonra tarama işlemi yapılır.
  • Stok durumuna göre renk farklılıkları olabilmektedir.

Yorum Yaz

Gül k.
TEŞEKKÜR
BEN İLK DEFA INTERNETTEN BIR HEDIYE ALDIM VE ÇOK MEMNUN KALDIM ,İŞLEYISINIZ DEN DE ÇOK MEMNUN KALDIM BİLGİLENDIRMENIZDEN DE ÇOK MEMNUN KALDIM TEŞEKKÜR EDERİM
09.09.2016