Sevgiliye Özel Hediye Aşkpirin Kutu

Ürün Kodu : S-8695
4,90 TL

Tarifsiz duygular yaşamanıza sebep olan sevgilinize aşkınızı anlatmanın espirili bir yolunu mu arıyorsunuz? İşte size sıradışı bir hediye, Sevgiliye Özel Hediye Aşkpirin Kutu.
Hasta olduğunuz zamanlarda kullandığınız ilaçları aşkınıza ilaç olacak bir hediyeye dönüştürmeye ne dersiniz? Sevgiliye Özel Hediye Aşkpirin Kutu; rengarenk kapsüller ve leziz drajelerle tatlandırılmış, içerisindeki prospektüsü bile kendinize özel hazırlayacağınız çok özel bir hediye.
Sevgiliye alınabilecek sıradan ve ruhsuz hediyeleri unutturacak olan Aşkpirin sevgilinize tarifsiz duygular yaşatacaktır. Orjinal bir ilaç kutusundan farksız olan Sevgiliye Özel Hediye Aşkpirin Kutu sevgilinize karşı hissettiğiniz o derin duyguları göstermenizde etkili olacaktır. Sevgilinizin görünce çok şaşıracağı bu hediye tamamen Ona özel hazırlanacağından çok özel ve anlamlı bir armağan olarak sevgilinizi mutluluktan uçuracaktır. Sizde hayatınızın aşkı için özel, espirili ve yıllarda akılda kalacak nitelikte bir hediye arıyorsanız Sevgiliye Özel Hediye Aşkpirin Kutu içerisindeki prospektüsü özel mesajlarınız ile hazırlatın özel günlerinizde sevgilinize tarifi imkansız duygular yaşatacak bir hediye verin.


Sevgiliye Özel Hediye Aşkpirin Kutu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Kutu Ölçüleri :
9 cm x 4 cm
Prospektüs Ölçüleri: 12 cm x 9 cm

Yorum Yaz

Mahsum .
Farklı ve güzel.
10.02.2016
Fatma N.
Bekledigimden daha da güzel çıktı cidden bu kadr beklemiyordum. Teşekkür ederm hediye sepetine ;)
09.02.2016
Tuba B.
Ürünlerin hediye paketi ile gelmesi çok hoş ☺️
03.02.2016