0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comKişiye Özel Ahşap Müzik Kutusu

Ürün Kodu : S-10535
49,90 TL

Minik bir hediye ile biricik aşkınızın kalbini tekrardan kazanmaya hayır demeyeceğinizi düşündük ve Kişiye Özel Ahşap Müzik Kutusu'nu beğeninize sunduk!

Tasarımı ile hayranlık yaratacak bu şirin müzik kutusu sevgilinizin kalbine hitab ederken kulaklarına da hitab edecektir. Çünkü çıkardığı o eşsiz sesler ruha ve duygulara işleyecek kadar güzel. Kişiye Özel Ahşap Müzik Kutusu'nun sevimli görüntüsünün altında oldukça romantik ve çok özel bir detay yatıyor. Müzik kutusunun kapağını kaldırdığınızda isimlerinizi ve çok özel bir tarihi göreceksiniz. Kişiye Özel Ahşap Müzik Kutusu böylelikle isminden de anlaşılacağı gibi tamamen size ve sevgilinize özel olacak şekilde hazırlanıyor ve biricik aşkınızın kendini özel hissetmesini sağlıyor. Küçük bir hediye gibi görünsede oldukça anlamlı ve heyecan dolu bir hediye olabilecek Kişiye Özel Ahşap Müzik Kutusu'nu sevgilinizin çok beğeniceğinden ve seveceğinden eminiz. Doyumsuz müzik keyfi yaşamak adına özel günlerinize anlam katacak bu müzik kutusunun yan tarafında bulunan kolu çevirmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında çıkan o doyumsuz sesler ile huzur bulmak size kalmış.

Sevgiliye doğum günü hediyesi arayanların, sevgililer gününde ne hediye alacağına karar veremeyenlerin veya yıldönümlerine anlam katacak bir hediye vermek isteyenlerin tercih edebileceği Kişiye Özel Ahşap Müzik Kutusu için elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Aksi halde bu şirin ve bir o kadar da romantik hediyeyi kaçırabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Ahşap Müzik Kutusunu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ahşap Müzik Kutusu ölçüleri 6.5 cm x 5.5 cm x 4 cm

Müzik kutusu dışı ahşap iç mekanizması metaldir.

Şık ve kaliteli bir görünüşe sahip müzik kutusunun dışı metal kalp süslemelidir.

Müzik kutusu manuel çevirmeli sistemdir.

Kişiye Özel Ahşap Müzik Kutusunu özenli ve kaliteli paketleme ile gönderilmektedir.

Yorum Yaz

Oğulcan O.
TEŞEKKÜRLER
Siparişlerde yaptığınız taksit imkanları, 2 günde evime gelen kargo. Ve harika şekilde kutulanmış ve hazırlanmış bir hediye. Çok teşekkürler.
12.11.2016